ШОК у батьків та рідних: вбивці Ані Павленко за пів року суду оголошено вирок (Відео, фото)

Опубліковано: 05.07.2016

7ibb_Um3EOw4 липня о 10:00, відбулось засідання скандального суду над Віталієм Прокудіним, який вбив 20 – річну студентку. За іронією долі рівно вчора було пів року як немає в живих –  доньки, сестри, внучки, подруги і просто життєрадісної дівчини Анни Павленко.

Як тільки в зал засідань до камери завели підсудного Віталія рідні вибухнули незадоволенням:

«Убивця! Пів року дитини немає! Вона вчилась на відмінно, дітей виховувала у Буковелі, щоб її от так порізали, пошматували? Ти кажеш що вона алкоголічка? Та вона Богу душу винна, ніколи не пила. Образила вона тебе, вдарила? Та вона кошеня вдарити не могла, всіх жаліла. Позривати разом з шкірою золото! Якщо суд не розсудить, то Бог розсудить. Грошей йому було потрібно, звісно легше вкрасти ніж заробити».

Детальніше у відеосюжеті Надзвичайні новини. ICTV

Вчора на  черговому засіданні досліджували слідчий експеримент. Та скільки не запитували підсудного Прокудіна чому розбіжність в його вільних поясненнях та слідчому експерименті, він пояснити не міг. Та говорив завчені фрази:

708621_w_300_lq«Мені так сказали працівники поліції, щоб я так сказав. Я злякався, бо перший раз попав в таку ситуацію. Усе що на відео є неправильним.»

Підсудний посилається на раптову амнезію. Та зазначає, що працівники поліції чинили тиск. «Коли привезли у відділок працівники поліції били та принижували, били по голові, по животі».

Суд надав останнє слово Віталію Прокудіному:

«Шановний суд,  шановні присутні, я прошу вибачення у батьків Ані, але сам розумію, що не пробачать таке горе. Я розкаююсь у тому що зробив та прошу суд вирішити і призначити на розгляд суду».

z6Tn0ESqANIТак о 14:30 судді видалились до нарадчої кімнати аби винести вирок. Усім присутнім було оголошено час вироку – 16:30. Коли усі  зібрались на зазначений час секретар оголосила новий час – 8:30 5 липня. Ніхто не знав, що біля дверей залу засідань їм доведеться прочекати близько 2 ггодин. Оголошення вироку рідні, близькі та друзі почули аж о 10:30.

Вирок шокував в першу чергу батьків та рідних, але навіть присутні та друзі Ані як прийшли підтримати сім’ю у важкий момент були розчаровані не справедливістю суду.

Так за вчинення умисного вбивства під час розбійного нападу суд встановив вирок –  позбавлення волі строком на 14 років з конфіскацією майна, та відшкодування коштів батькам у сумі 250 тисяч моральної шкоди замість 1 мільйона гривень, та повернення 78 тисяч вартості вкраденого майна.

Винесення вироку батьки та рідні чекали пів року. Вимога про довічне ув’язнення судом була відхилена.  Також суд відхилив вимогу захисників підсудного Прокудіна про пом’якшення вироку з щиросердечним зізнанням, тому що в залі суду Віталій не визнав своєї вини, придумав власну версію подій та говорив, що нічого не пам’ятає. Як зазначив суд – матеріальних цінностей, прикрас з квартири Анни Павленко було викрадено на суму 78 145,35 грн.

669736_mainСудом було зазначено і те, що Віталій на момент вбивства за висновками психологів та психіатрів був цілком здоровим, мав лише вроджений дефект мови – заікання. Підсудний також не був у стані алкогольного сп’яніння. Було зазначено і те, що з самого початку Віталій ішов на квартиру до Ані Павленко з наміром пограбувати, тому що заздалегідь підготував електрошокер та кухонний ніж. А у переписці з Аньою, підсудний попросив щоб дівчина в квартирі була одна, мовляв хоче провести із нею вечір.

Так тату Ані  коштувало їй життя, а Віталію Прокудіному – 14 років позбавлення волі. Але тут є іще одна хитрість, так як Віталія пів року тримали під вартою – то порахували що пів року вважається за рік позбавлення волі, тому 13 років позбвалення волі за не людське вбивство молодої студентки.

Батьки Ані будуть апелювати  рішення суду, аби вбивця їзньої доньки заслужено відбув покарання:

«Він  зарізав мою дитину, – пошматував її, зі шкірою здирав з пальців прикраси і не сяде навічно.  Не для цього тут люди  збирались, ми оскаржуватимемо рішення суду, і вимагатимемо для вбивці найвищої міри покарання» – розповідає мати Анни Павленко.

JLYZQrWWDMo  tTJenUNsE30

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.