ШОК. У Черкасах суддя замовив убити свого колегу (ЗАПИС)

Опубліковано: 07.07.2016

З’явився запис, на якому скандально відомий суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко замовив вбивство свого колеги Володимира Бабенка. Як повідомлялося раніше, голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Бабенко (на фото) виявив під своїм автомобілем бойову гранату.

a97503469e8798879b65eedaed2afa6f

Як повідомляла прес-служба ГУ НП в Черкаській області, граната була прикріплена до днища автомобіля. За фактом посягання на життя судді відкрито кримінальне провадження за статтею 379 (посягання на життя судді, народного засідателя чи присяжного у зв’язку з їхньою діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя) Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді від 8 до 15 років ув’язнення або довічне.

Раніше повідомлялось, що ще наприкінці березня 2015 року суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко заявив про тривалі та систематичні втручання керівництва цього суду в його роботу як судді.

За словами Бондаренка, голова Апеляційного суду Черкаської області Бабенко здійснював тиск на нього щодо прийняття неправосудного рішення у справі ПАТ “Азот” до Яшан про виселення із службового приміщення.

https://www.youtube.com/watch?v=KRqdC04Wtkc

Джерело: “Провокатор”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.