В Умані відкрили новий спортивний майданчик

Опубліковано: 08.07.2016

7 липня о 10:00 на території Уманської дитячої юнацької спортивної школи біля стадіону «Сокіл» відбулася урочиста церемонія відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Будівництво тренувальної зони здійснювалось за кошти благодійного фонду «Воля». Організатори доброчинності провели збір коштів у цікавий та неординарний спосіб.

— Ми розробили проект майданчика та надрукували його у вигляді пазла з 2000 частин. Ця картина взяла участь у фотовиставці «Благодійність крізь призму об’єктива», де кожен відвідувач міг купити часточку пазлу за 20 грн, прикріпити її до решти світлини, і, тим самим зробити внесок у встановлення майданчика, — розповідає керівник фонду Анна Слуцька.

113

Найкращі 40 робіт-переможців однойменного фотоконкурсу побували у дендропарку «Софіївка» та павільйоні «Флора, а День Незалежності світлини зустріли вже у Центральному сквері Умані. Це був 9-й пункт їхньої всеукраїнської мандрівки у 2015 році. В Умані така подія проходила утретє.

За період дії фотовиставки організаторами благодійного фонду зібрано 12 тисяч гривень.

— У цій акції ми об’єднуємо зусилля громади нашого міста – уманчан, туристів, представників соціально відповідального бізнесу (організаційний і фінансовий внесок), а також міську владу (офіційна підтримка заходу та виділення земельної ділянки під майданчик), — продовжує пані Анна.

На сьогодні будівництво майданчика вже завершилось. Відтак кожен житель та гість нашого міста може в будь-який час тут позайматись.

Нова спортивна частина знаходиться біля стадіону «Сокіл» на території Уманської дитячої юнацької спортивної школи.

IMG_8817

За матеріалами “Сайту міста Умань”.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.