Постраждалі від падіння будівельного крану в Умані не можуть домогтися покарання винуватців трагедії

Опубліковано: 09.07.2016

У квітні в Умані стріла будівельного крану впала на машину, що проїжджала повз. Того дня Катерина їхала з мамою і дітьми додому, думали, що готувати на Великдень, та за секунду дах машини придавив пасажирів.
Тоді загинула 56-річна жінка, а в 5-річної дівчинки операції розписані на багато років наперед.

Жодного винуватця після двох місяців після трагедії. Постраждалі вимагають покарання для винуватців трагедії.

Дитячий щелепно-лицевий хірург Анатолій Тимошенко разом із групою колег тієї ночі виїхав в Умань з Охматдиту. Таких травм у п’ятирічних дітей ще не бачив. Фрагменти кісток складали як пазл. Титанові пластинки доведеться знімати за півроку-рік, аби череп Саші міг повноцінно розвиватися. Тоді ж візьмуться за око – зараз повіка не піднімається, на обох очках косоокість і вбиті слізні канали. Є ризик, що у дівчинки висохне око.

З тих пір слідство майже не зрушило з місця.

“Питання щодо відповідальності має розглядатися у відношенні директора, у відношенні власника і інженера з безпеки праці. Вони тиснуть на слідство, вони фальсифікують документи, вони задніми числами продають кран”, — розповідає адвокат потерпілих Олена Боднаренко.

В поліції умисне затягування справи заперечують. Кажуть, що основну частину слідчих дій провели, а тепер чекають на рішення спецкомісії.

“Без цього рішення ми не можемо продовжувати подальше досудове розслідування, окрім того, призначено ряд відповідних спеціалізованих експертиз, які проводяться не органами поліції”, — каже речник поліції Умані Леся Усенко.

e9ee1a58cf6250fbdedccf631fabfb8f1461173814

За матеріалами “ТСН”.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.