Cесія Уманської міської ради відбудеться 20 липня

Опубліковано: 10.07.2016

Чергова сесія Уманської міської ради VIІ скликання пройде 20 липня 2016 року.

На засіданні розглянуть питання про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року № 2-3/7 „Про міський бюджет на 2016 рік” та ін.

Початок о 10.00 годині в сесійній залі ради. Про це повідомили у прес-службі Уманської міськради.

Уманська_міська_рада

Також на сесії міської ради місцеві депутати будуть намагатися продати землю стадіону «Уманьферммаш», яка належить громаді міста, але нині здається в оренду. Оренда цієї землі площею 6,6 га потребує сплати 250 тисяч гривень на рік до місцевого бюджету.   Уманчани можуть залишитися без стадіону, бо земля може перейти з комунальної власності міста у приватну.

  Сьогодні стадіон «Уманьферммаш»  є сучасною ареною Черкаської області, маючи поле з дренажем, сучасну адмінбудівлю і трибуни на понад 7 тис. місць, оновлені тенісні корти, баскетбольне та волейбольне поля. Також є ще одне штучне поле поруч із стадіоном. Однак, на на території можуть вирости забудови, якщо на сесії міської ради земля буде продана.

Наразі земля спортивного комплексу поки що залишається у комунальній власності міста. Земля була надана в оренду підприємсту ПАТ «Уманьферммаш» на 49 років.

Нагадаємо, що ще з жовтня минулого року на цій  території  було розпочато будівництво спортивно-готельного комплексу.

1024px_2015-02-18

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.