Cесія Уманської міської ради відбудеться 20 липня

Чергова сесія Уманської міської ради VIІ скликання пройде 20 липня 2016 року.

На засіданні розглянуть питання про внесення змін до рішення міської ради від 25.12.2015 року № 2-3/7 „Про міський бюджет на 2016 рік” та ін.

Початок о 10.00 годині в сесійній залі ради. Про це повідомили у прес-службі Уманської міськради.

Уманська_міська_рада

Також на сесії міської ради місцеві депутати будуть намагатися продати землю стадіону «Уманьферммаш», яка належить громаді міста, але нині здається в оренду. Оренда цієї землі площею 6,6 га потребує сплати 250 тисяч гривень на рік до місцевого бюджету.   Уманчани можуть залишитися без стадіону, бо земля може перейти з комунальної власності міста у приватну.

  Сьогодні стадіон «Уманьферммаш»  є сучасною ареною Черкаської області, маючи поле з дренажем, сучасну адмінбудівлю і трибуни на понад 7 тис. місць, оновлені тенісні корти, баскетбольне та волейбольне поля. Також є ще одне штучне поле поруч із стадіоном. Однак, на на території можуть вирости забудови, якщо на сесії міської ради земля буде продана.

Наразі земля спортивного комплексу поки що залишається у комунальній власності міста. Земля була надана в оренду підприємсту ПАТ «Уманьферммаш» на 49 років.

Нагадаємо, що ще з жовтня минулого року на цій  території  було розпочато будівництво спортивно-готельного комплексу.

1024px_2015-02-18

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.