Держлісагентство звільнило керівника Уманського лісгоспу і передало слідчим матеріали перевірок

Опубліковано: 10.07.2016

Нещодавно підписано наказ про звільнення керівника державного підприємства «Уманське лісове господарство» за суттєві порушення законодавства у веденні господарської діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Держлісагентства.

Нагадаємо, посадовці Уманського лісгоспу привласнили шість державних будинків і квартиру. Службові особи Державного підприємства «Уманське лісове господарство» привласнили шість житлових будинків і трикімнатну квартиру, а також без тендеру закупили паливо і електронерегію на суму 4,54 млн грн. Це було встановлено перевіркою Держфінінспекції в Черкаській області, вказує ухвала Придніпровського райсуду м.Черкаси від 18 березня.

Як встановила ДФІ,  у 2011-2014 рр було приватизовано шість житлових будинків та одну трикімнатну квартиру загальною вартістю 801 тис грн, що перебували на балансі Уманського держлісгоспу.

Разом з тим, встановлено, що керівник Уманського лісгоспу у січні-серпні 2012 року без проведення тендерної процедури закупив паливно-мастильні матеріали та послуги з постачання електричної енергії на загальну суму 4,54 млн грн.

2

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.