Гороскоп на 10 липня

Опубліковано: 10.07.2016

 Овен

Цей день може принести неприємні сюрпризи. Можливі несподіванки в поїздках, при користуванні транспортом, раптові ускладнення при роботі з документами, переговорах, отримання не зовсім приємних звісток. Будьте уважніше до того, що здається вам дрібницями, і тоді неприємності обійдуть вас стороною.

 Телець

Не виключено, що перевантаження і нервове напруження стануть причиною стресів і захворювань. Вас чекає безліч порожніх розмов. Нове знайомство не виявиться тривалим. Зірки застерігають від надмірної захопленості. Слід звернути більше уваги на стан здоров’я, дотримуватися режиму харчування і сну. Вам вкрай необхідні прогулянки на свіжому повітрі.

 Близнюки

Можливі розлади травлення, викликані як емоційними сплесками і хвилюваннями, так і зловживанням гострою і гарячою їжею. Відмовтеся від участі у світських заходах і суспільного життя. Утримайтеся від істотних витрат, так як згодом вони здадуться вам прикрими і непотрібними.

Рак

Ймовірно звільнення, але на вашому горизонті з’являться нові незвичайні люди, які стануть вашими постійними партнерами на тривалий час. І хоча їх пропозиції спочатку і внесуть деяке сум’яття в вашу діяльність, згодом все складеться якнайкраще. Шлях до успіху тернистий, але пам’ятайте, що тимчасові невдачі суттєво не змінять ваших планів.

 Лев

Непоганий час для ідеологічного керівництва іншими людьми, викладання. Леви можуть викликати щиру симпатію в оточуючих під час публічних виступів. Не пропустіть унікальну можливість для побудови фундаменту подальшого процвітання, прогрес у досягненні довгострокових цілей.

 Діва

Сьогодні ви зможете тверезо оцінити партнерів, продумати майбутні дії, знайдете мир і спокій в душі. Посилюються аура і здатність впливати на оточуючих. Ймовірно, деякі невдачі останнього часу вибили вас з сідла. Проявіть терпіння і витримку: рано чи пізно задумане можна буде втілити в життя.

 Терези

Несприятливий день для будь-якої діяльності. Життєвий потенціал знаходиться на невисокому рівні, тому ви не зможете повною мірою проявити свої таланти та здібності або використати ситуацію у власних цілях. Все, чого ви досягнете, буде зроблено з великим трудом. Постарайтеся не приймати близько до серця негативні тенденції дня.

 Скорпіон

В цей день остерігайтеся пліток і підступів недоброзичливців. Будьте пильні і обережні в обіцянках – зірки попереджають про ймовірну агресії. Не намагайтеся сьогодні добитися прориву в справах: даний період несприятливий для корінних змін. Після роботи поспішайте додому і не здійснюйте вечірніх прогулянок на самоті.

 Стрілець

День проходить під знаком невірності, обману, помилкових обіцянок. Уважно поставтеся до покупок або привабливим пропозицій: вас спробують обвести навколо пальця. Довірливість або нестриманість у спілкуванні закінчиться жалями і сльозами.

 Козеріг

Ймовірно, перед вами відкриються широкі можливості для активності в сфері професійної діяльності або зростання в кар’єрі, для творчості і самовираження. Вас буде відрізняти характерний для вас оптимізм, віра в свої сили, дружелюбність і вміння слідувати загальноприйнятим нормам. Прекрасний день для кохання і романтичних пригод.

 Водолій

День сприятливий для активного відпочинку: походу в ліс або прогулянки по парку. Ймовірно неприємну звістку, яка змусить вас кинутися назустріч невідомим небезпекам або встати на захист власних інтересів. Необдумані дії по відношенню до дорогій людині або небажання прийти до згоди, поступившись внутрішньою свободою, можуть мати тривалі неприємні наслідки.

 Риби

Ваш мінливий внутрішній світ може зажадати сьогодні нетрадиційного оточення або нових відчуттів, однак зірки застерігають від авантюр і пошуку пригод – це може мати негативні наслідки. Виключіть сьогодні всяку агресію, проявіть характерні для вас душевну щедрість, внутрішнє благородство, моральну чистоту. Проведіть день у колі родини або з близькими друзями.

56b20ac4d45fa_39411_1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.