Гороскоп на 11 липня

Опубліковано: 11.07.2016

 Овен

Несприятливе розташування планет може негативно позначитися на просуванні по службі або загальмувати прогрес у сфері професійної діяльності. Може статися так, що ваша доброзичливість і щира любов до людей перетворять вас в мішень для злих насмішок. Постарайтеся не концентрувати увагу на прикрі непорозуміння – внутрішнє благородство і вміння вчитися на своїх помилках допоможуть відвоювати втрачені позиції.

 Телець

Гороскоп на сьогодні попереджає, щоб ви уникали важкої фізичної роботи – можливі травми або загострення хронічних захворювань. Скоротіть спілкування, особливо з малознайомими людьми. Вірогідні серйозні труднощі у нових справах або переосмислення намічених цілей. Метушливість або великий обсяг роботи може значно знизити ваш життєвий тонус.

 Близнюки

Відносини з близькими і друзями складаються не надто вдало. Ймовірно, обмани, наклеп чи непорозуміння будуть заважати духовному прогресу, колективним діям або творчості. Можливі свято або зустріч, які будуть затьмарені чиєюсь екстравагантною витівкою, не виключено, що вашою. Снів слід остерігатися, а побачене тримати в таємниці.

 Рак

День не віщує великих успіхів, досягнень, успіхів. Спокійно займайтеся поточними справами. Закріпитися на досягнутих позиціях. Можливо, що в кінці тижня виникне кризове фінансове становище. Не приймайте пропозицій про легкі доходи. Вас врятує те, що ви не піддаєтеся ілюзіям, і ви ще більше виграєте від цього в очах колег і начальства.

 Лев

У першій половині дня можливі суєта і дрібні турботи, з якими вам доведеться вчасно справлятися. Не робіть ніяких капіталовкладень, великих покупок, так як несприятливе поєднання планет може призвести до значного збитку. Друга половина дня може виявитися досить спокійною. Вечір присвятіть відпочинку. Слідкуйте за тим, щоб не образити кохану людину зовнішньою холодністю.

 Діва

Сприятливий день, але до вечора ви залишитеся незадоволені собою. Необхідно позбавитися від важких думок. Можливо, ви перебільшуєте небезпеку і складність ситуації. Постарайтеся уникнути озлоблення і непримиренності. Близькі вам люди будуть страждати, якщо ви замкнетесь в собі. Вони-то знають, який запас тепла і доброти криється за вашим зовнішнім холодним виглядом і цінують вашу здатність самопожертви заради коханих.

Терези

Цей день пов’язаний з проблемами в особистому житті. Сьогодні також можливо погіршення відносин з оточуючими. Швидше за все, вас просто в черговий раз не зрозуміють. Незважаючи на благі наміри, ваші прямолінійність і небажання увійти в становище іншої людини стануть серйозними перешкодами в спілкуванні.

 Скорпіон

Рекомендується не виявляти зайвих амбіцій і не виставляти претензій до оточуючих. Загострене почуття справедливості не дозволить вам спокійно спостерігати за негативними процесами у вашому оточенні. Стримайте свій запал. Ви не можете позбавити суспільство від зла, але у вас вистачить сил не допустити його до собі та своїм близьким людям. Ваші стриманість і тактовність згодом будуть оцінені по достоїнству.

 Стрілець

День пов’язаний із загостренням почуттів, інтуїції, дару пророцтва. Ви без праці зможете відокремити зерна від плевел. Якщо ви хочете знайти мир і спокій, то постарайтеся усамітнитися. Займіться улюбленою справою, для якого ви так довго не могли знайти час. Корисно читання високохудожньої або духовної літератури, прослуховування класичної музики. Можливі віщі сни, які збудуться незабаром.

Козеріг

Сьогодні можливі тимчасові труднощі в матеріальному положенні, тенденція до зниження рівня життя. Але не слідуйте чужих порад – вони можуть тільки нашкодити. Поклавшись на свою інтуїцію і проникливість, ви зможете зупинити цей негативний процес. Можливо, вам варто упокорити свою гординю і піти на поступки начальству або коханій людині.

 Водолій

Постарайтеся знайти можливість для заміських прогулянок в суспільстві близьких друзів або членів сім’ї. Рекомендується виконання комплексу дихальних і фізичних вправ на свіжому повітрі. Проте будьте обережні – велика ймовірність простудних захворювань, які загрожують ускладненнями.

 Риби

Будьте обережні, надлишок енергії може виявитися руйнівним. Висока ймовірність прояву нестриманості і сварок з оточуючими. Не варто занадто зловживати незалежністю у відносинах з партнерами. Від них багато в чому буде залежати успіх справи. Стосунки з протилежною статтю і емоційна життя в цілому буде залежати від обставин.

2-42

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.