Триває туристична подорож уздовж Дніпра за 55 днів

Опубліковано: 12.07.2016

Унікальний проект, присвячений 25-ій річниці Незалежності України, розпочався  2 липня, у Міжнародний день Дніпра. За 55 днів учасники пішохідної туристсько-краєзнавчої експедиції «Ріка життя» подолають 1100 кілометрів з півночі на південь через 8 областей та 20 міст України.

Початкова точка з місця, де Дніпро перетинає кордон України, біля села Кам’янки Ріпкінського району Чернігівської області, далі через міста Славутич, Київ, Канів, Черкаси, Чигирин, Світловодськ, Кременчук, Кам’янське, Дніпро, Запоріжжя, Нікополь, Нова Каховка, Херсон та інші населенні пункти вздовж Дніпра до села Рибальчого Голопристанського району Херсонської області. Саме тут експедиція закінчиться 24 серпня – у День Незалежності України.

Склад пішохідної команди – 3 особи. Україною пройдуть пішки із ночівлею у наметах. Щоденник походу з фото- та відеоматеріалами буде публікуватися на сторінці «Ріка життя» у «Фейсбук».

Автор проекту і організатор експедиції «Ріка життя» – Сергій Сердюк, голова громадської організації «Олександрійці» міста Олександрії Кіровоградської області. За його ідеєю, захід проводиться з метою популяризації туризму в Україні, вивчення рідного краю, його географічних, етнографічних та історичних об’єктів, пропаганди здорового способу життя та розробки нових туристичних маршрутів.

Експедиція відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України та за сприяння обласних державних адміністрацій 8 областей України, а також Київської міської адміністрації.

Фінансування проекту «Ріка життя» планується власними та спонсорськими коштами. По закінченні експедиції планується видати книгу-альманах про перебіг безпрецедентної в історії України пішохідної туристсько-краєзнавчої акції.

Черкаською областю подорожувальники проходитимуть з 16 до 26 липня. Отож:

16-17 липня – Державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів»

18 липня – село Бучак.

19 липня – місто Канів.

20 липня – село Хрещатик.

21 липня – село Сокирна.

22-23 липня – місто Черкаси.

24 липня – село Сагунівка.

25 липня – село Тіньки.

26 липня – Козацький хутір, с. Стецівка.

02160247_09

Повідомляє Черкаська обласна державна адміністрація.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.