Гороскоп на 13 липня

Опубліковано: 13.07.2016

Овен

Сьогодні багато хто з вас легко здійснять задумане. Займаючись східними практиками – китайською гімнастикою цигун, йогою або одним з видів бойових мистецтв, – ви досягнете внутрішнього спокою і поліпшите свою фізичну форму. Саме час почати дотримуватися здорового способу життя – відмовитися від шкідливих звичок, надмірностей у харчуванні, більше рухатися.

 Телець

Сьогодні веселі і безтурботні представники цього знака зрозуміють, що життя – це не тільки нестримний оптимізм і нескінченні розваги, але і рутинний, щоденна праця. Зверніть увагу на те, що дружину на самоті доводиться займатися проблемами побуту і матеріального забезпечення, а також залагоджувати проблеми, які ви створюєте.

 Близнюки

Ймовірно депресивний стан. Воно може виражатися в небажанні протистояти негараздам і відсутність надій на майбутнє. Це стан можна згладити за допомогою медитації, духовних практик, молитов, занять йогою, все, що приводить розум в стан спокійного споглядання.

 Рак

Сильні емоції, які ви відчуваєте, ускладнять взаємини з друзями, близькими родичами та знайомими, тому що вам складно адекватно висловлювати свій душевний стан. А ось люблячий вас прекрасно зрозуміє. Емоційна нестабільність, притаманна Ракам в цей час, не буде сприяти взаєморозумінню, тому не приймайте поспішних рішень, про які можете пошкодувати згодом.

Лев

Ви можете бути надмірно вимогливі, жорсткі і прискіпливі, але і близька людина буде твердо стояти на своєму, і ваше крихке щастя знову опиниться під загрозою. Якщо таке протистояння затягнеться надовго, то проведіть вечір нарізно, на відстані. В такому випадку ви зможете більш об’єктивно оцінити ситуацію.

Діва

З ранку зберіться: є ризик запізнитися, забути щось, будьте уважні за кермом. З полудня енергії різко побільшає, можна братися за важливі справи. Хороший день для початку подорожей, переїздів, подачі прохань у вищі інстанції і позовів у судові органи. Увечері можливі збої в роботі електроприладів або комп’ютерів.

 Терези

У цей день, можливо, з’являться люди з вашого минулого. Якщо ви зробили помилку, сьогодні є можливість її виправити. В іншому день спокійний, розташовує до відпочинку, спілкування, прогулянкам. Увечері можна зайнятися складанням плану на наступний тиждень, побутовими справами. Під завісу імовірна ситуація, коли вами намагаються маніпулювати.

Скорпіон

Вам представиться можливість опинитися в потрібному місці в потрібний час або допомогти людині, з яким можна буде співпрацювати згодом. Липень розбудить у вас азарт і бажання повернутися до захоплення юності. Для самотніх представників знаку це означає романтичну зустріч з давньою коханою і, можливо, “відновлення роману, який переросте в глибокі відносини.

Стрілець

Вам сьогодні без особливої праці вдаватиметься визначати джерело всякого непорядку і налагоджувати нормальне життя. Ніщо не повинно порушити сприятливий перебіг подій. Не підозрюйте всіх і вся у побутових злочинах» і таємне бажання порушити порядок у будинку. Ваші причіпки можуть зіпсувати настрій кому завгодно.

 Козеріг

Ймовірно, вам доведеться розриватися між внутрішнім бажанням займатися особистими справами і необхідністю виконувати поточні обов’язки на роботі. Потрібно навчитися скрізь встигати, інакше є небезпека запустити справи і замість заслуженої винагороди отримати від керівництва порцію невдоволення в свою адресу.

 Водолій

Сьогодні ймовірні нові призначення та відповідальні посади. Ваші доходи швидше за все зростуть, можливості збільшаться, а популярність і авторитет — зростуть. Удача можлива за однієї неодмінної умови: ви повинні відмовитися від будь-яких починань і експериментів — вони приречені на крах! Тільки рух по прокладеному раніше руслу приведе до успіху.

 Риби

Ймовірно початок великої справи в новій для вас сфері, з яким буде пов’язана і певна частка ризику. Шліфуйте свою майстерність, саме це буде приносити моральне задоволення.

268549_1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.