Уманську суддю відсторонили від посади

Опубліковано: 13.07.2016

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на підставі клопотання Генерального прокурора відсторонила на два місяці від посади суддю Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмилу Горячківську.

Таке рішення прийняли у зв’язку з притягненням Горячківської до кримінальної відповідальності,   повідомляє у фейсбук  “Стоп корупції“.

Проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем.

Суддю Горячківську обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України, а саме в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб для себе та третьої особи за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.
Нагадаємо, журналісти “СтопКору” провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з’ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона і досі на посаді. Окрім того, жінка встигає ухвалювати судові вироки і виступати у ролі обвинуваченої. Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоманс та дали судді хабаря з фальшивих банкнот.

13621004_1738907396377780_7627472040314197799_n-424x271

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.