В області припинено діяльність 6 цехів з незаконного виготовлення алкоголю та паливно-мастильних матеріалів

Опубліковано: 14.07.2016

Від початку року заходами податкової міліції на Черкащині припинено діяльність 6 цехів, які займалися незаконним виготовленням паливно-мастильних матеріалів та лікеро-горілчаних виробів. Про такі результати роботи податкової міліції Черкаської області в рамках операцій «Акциз-2016» та «Рубіж-2016» повідомив начальник оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області полковник податкової міліції Олег Дерев’янко.

У межах операції «Акциз-2016» з незаконного обігу вилучено товари підакцизної групи на загальну суму 11,4 млн грн, зокрема алкогольні напої на суму понад 1 млн грн, спирт на 2,4 млн грн, паливно-мастильні матеріали на 6 млн. грн. та транспортні засоби майже на 2 млн грн. За фактами незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизної продукції розпочато 12 кримінальних проваджень.

У рамках операції «Рубіж-2016», яка була запроваджена з метою упередження кримінальних та інших правопорушень у митній сфері, за 6 місяців 2016 року вилучено товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 1,6 млн грн. За рішеннями судових органів, за порушення митних правил конфісковано товарно-матеріальні цінності на понад мільйон гривень. Звітного півріччя у результаті вжитих профілактичних заходів (коригування митної вартості товарів) додатково спрямовано до державного бюджету України митних платежів на загальну суму 404 тис. грн.

original

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.