Гороскоп на 15 липня

Опубліковано: 15.07.2016

Овен. Ви можете бути стурбовані тим, що називається перерваним зв’язком, недоліком ясності або розуміння, можливо, відчуттям марності будь-яких зусиль. Але це тільки здається. У будь-якому випадку орієнтуйтеся на майбутні перспективи, власні ідеї і, певною мірою, стратегічні плани керівництва.

Телець. Ви весь у працях, і будь-які спроби відвернути Вас викликають тільки роздратування. «Що вони сунуться до мене зі своїми дурницями!». Оточуючі, бачачи це, намагаються проходити повз Вас навшпиньки. Крім кількох пустунів.

Близнюки. Ваші опоненти стануть спершу сумніваючими, потім співчутливими, потім однодумцями і під кінець мало не фанатами. А Ви до цього моменту вже самі почнете сумніватися у власних постулатах.

Рак. Високий творчий потенціал, час відкриттів і винаходів. Якщо переконаєте шефа в своїй правоті, можете розраховувати на фінансування проекту.

Лев. Для Львів настає час поїздок і усіляких переміщень, «year мандрівок». Сидіти на місці може дозволити собі або просвітлений вчитель, або дуже великий начальник, або чекаючий біля моря погоди. Пакуйте валізи!

Діва. Якщо все сталося не так, як Ви припускали, то це не означає погано. Оцініть ситуацію поглядом стороннього спостерігача і знайдіть вигоди, які Ви отримаєте від неї замість очікуваних.

Ваги. Кращі варіанти: а) здалеку обійти перешкоду, б) йти напролом крізь неї. Найгірші варіанти: в) піти на поступки, г) вплутатися в історію, намагаючись отримати від неї якісь дивіденди.

Скорпіон. На цей день було заплановано три подвиги. Трохи поміркувавши, Ви зменшуєте їх число спершу до двох, а потім до одного, і знаходите для цього вагоме виправдання.

Стрілець. Шеф Вас спіймав і змусив робити щось зовсім нецікаве, нудне і безрозмірне, поклавши цього певний строк. На жаль, у Вас немає вибору.

Козеріг. З одного боку, не варто скупитися і економити на дрібницях, щоб пізніше не довелося платити двічі. А з іншого – слід поставитися до грошей серйозно.

Водолій. Теорія схоплюється на ура, а от практичні навички засвоюються з працею. Те ж і щодо викладання – пояснюєте Ви чудово, а показуєте ніяково. Звідси висновок: практичні заняття краще перенести на наступний тиждень, від цього виграють і ті, хто вчиться, й ті, хто вчать.

Риби. На роботі і вдома панує невеликий хаос – чомусь важко підтримувати порядок, речі розповзаються і губляться невідомо де, хто обіцяє прийти і не приходить і т. п.

56b20ac4d45fa_39411_1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.