На Уманщині встановлений високий рівень пожежної небезпеки

Опубліковано: 15.07.2016

Український гідрометеорологічний центр попереджає, в період з 14 по 17 липня на території області температура повітря становитиме +35 … +38 градусів.
Така спекотна погода загрожує масштабними лісовими пожежами, загораннями торфовищ, сільгоспугідь та хлібних полів.
Категорично заборонено у цей період ходити до лісу, кидати на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки, а також заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.
Варто також пам’ятати, що найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду.
Давайте пам’ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї! Тому помітивши найменше розповсюдження вогню негайно телефонуйте до служби порятунку «101».
Ще однією небезпекою, яка підстерігає мешканців м. Умань та Уманського району у цей період, є надзвичайні події на воді. З початку року на водоймах району загинуло вже 4 особи.
Більшість смертей на воді спричинено купанням у нетверезому стані та у необладнаних для цього місцях. Тож Уманський РВ Управління ДСНС Управління ДСНС у Черкаській області ще раз звертаються до громадян із проханням відповідально ставитись до своєї безпеки та безпеки дітей, яких не можна залишати без нагляду. Пам’ятайте, що Ваше життя і здоров’я у Ваших руках!

13680073_1239798149365720_5885129401522126430_o

Повідомляє Уманський РВ Управління ДСНС України у Черкаській області на своїй сторінці в фейсбук.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.