В Умані над спортивним майданчиком пролягає високовольтна лінія

Опубліковано: 15.07.2016

Високовольтна лінія прямо над дитячою площадкою… Один удар м’яча по проводу залишає без світла весь мікрорайон, у випадку падіння такого дроту, на діток, що граються на площадці, чекає 380 вольт стуму. 

Нещодавно жителі мікрорайону ГРС залишились без світла через те, що на футбольному майданчику, який знаходиться біля будинку по вулиці Дерев’янка, 34, м’яч потрапив у високовольтну лінію. Як виявилось, майданчик є небезпечним для життя людей. Про це пише сайт Виконавчого комітету Уманської міської ради.

До виконавчого комітету Уманської міської ради надходили звернення мешканців цього мікрорайону стосовно дотримання техніки безпеки на майданчику. Але проблемою є те, що ця земельна ділянка перебуває у власності територіальної громади с. Родниківка. Виконавчий комітет Уманської міської ради не має повноважень впливати на стан справ на територіях, які підпорядковуються іншим територіальним громадам. У зв’язку з цим немає законних підстав фінансувати роботи з благоустрою цих територій за рахунок міського бюджету, адже це тягне за собою кримінальну відповідальність.

Разом з тим на зазначеній території проживають уманчани, тому залишатись осторонь міська влада не може. Вирішення питання території ГРС лежить в площині ухвалення генерального плану міста, який би дав можливість включити цю територію в межі міста Умань.

На сьогоднішній день міська влада в рамках чинного законодавства звертається до сільського голови с. Родниківка Руслана Яремчука з проханням вжити нагальних заходів щодо забезпечення вимог техніки безпеки на об’єкті. Аналогічний лист також був направлений до Уманських електромереж.

13528680_1718441975089938_3912963385871165017_n(1)

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.