З 1 вересня учні Дубівського НВК їздитимуть на навчання у новому шкільному автобусі

Опубліковано: 15.07.2016

bus0

За ініціативи народного депутата України Антона Яценка для Дубівського НВК, який знаходиться в селі Дубова Уманського району придбано новий шкільний автобус. Тепер перевезення 36 дітей із села Коржова (учнів школи, дошкільнят) та педагогічних працівників до місця навчання, роботи і додому буде комфортним, а що найважливіше – безпечним.

«Автобусу, в якому раніше здійснювалось перевезення, нещодавно виповнилось 34 роки. Не раз траплялось, що він на півдороги ламався і діти просто не доїжджали до школи. Крім того, взимку в ньому дуже холодно, бо зовсім була відсутня обігрівальна система, що викликало часті захворювання серед учнів. Весною з робочим візитом до нашої школи завітав народний депутат Антон Яценко. Він подарував у школу три комп’ютери, щоб наші учні навчались за допомогою сучасної техніки, – розповідає директор Дубівського НВК Косаринська Ніна Олександрівна – Тоді ми підняли питання стосовно заміни шкільного автобуса, та він нам пообіцяв, що вже 1 вересня наші учні із села Коржова будуть приїжджати на навчання до школи вже у новому автобусі та виконав обіцяне. Від педагогічного колективу нашої школи та від батьків учнів велике спасибі за його турботу».

Безкоштовний шкільний автобус буде здійснювати свій маршрут за попереднім графіком згідно шкільного розкладу.

Голова Уманської райдержадміністрації Віталій Олійник подякував народному депутату Антону Яценку за надану допомогу у вирішенні проблеми перевезення школярів.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.