Депутатку з Черкащини упіймали на кнопкодавстві (відео)

Опубліковано: 16.07.2016

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вкрай негативно оцінила витівку колеги-депутата Ігора Луценка, який за допомогою квадрокоптера спостерігав за кнопкодавами під куполом. 

Для української політики вже характерною є тенденція коли вчорашні борці за правду та народ перебравшись до влади відчайдушно і цинічно захищають ті явища проти яких нещодавно боролись. Яскравим прикладом цих тенденцій є політична діяльність уродженки Черкас Ірини Геращенко. (Цим же займається і журналістка Тетяна Чорновол, дружина генпрокурора Ірина Луценко, що вже говорити про колишніх регіоналів)

Так спостереження за депутатами яке організував батьківщинівець Ігор Луценко перший віце-спікер оцінила як порушення регламенту, оскільки кваліфікувала квадрокоптер як сторонній предмет.

Сьогодні обговорення застосування квадрокоптера переросло у чергову перепалку між нардепом Володимиром Парасюком та Іриною Геращенко.

У своїх висловах вона булла такою ж упевненою як і вже далекому 2013, але цього разу головну проблему побачила саме у квадрокоптері, а не безсмертній практиці кнопкодавства.

А у лютому 2013 Геращенко в махровому джемпері в статусі опозиціонерки полум‘яно боролася із кнопкодавством і закликала всіх «голосувати особисто». Нині ж для депутатки у владі питання кнопкодавства колег не першочергове.

1370528910891862111615811434121839n

Сьогодні для Ірини Геращенко літаючий над парламентською залою дрон – це незрівнянно більша проблема ніж парламентське шулерство у вигляді прямого і цинічного порушення закону.

Джерело: “Кропива”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.