Скільки грошей готові заплатити нардепи з Черкащини, аби потрапити до “ЧЕСНОГО” рейтингу ?

Опубліковано: 16.07.2016

Нещодавно в мережі з’явився рейтинг персональної відповідальності депутатів видання “Слово і Діло”, де друге місце посів уманчанин член “Народного Фронту ” Максим Поляков . Журналістам нашого видання стало цікаво, за які такі заслуги народні обранці посідають ті чи інші місця в даному рейтингу ? Після свого маленького розслідування під виглядом нардепів, переговоривши з адміністрацією видання “Слово і Діло ”,  нам стали відомі конкретні цифри за місця в рейтингах.

З 20 по 11 місце коштує від 700 до тисячі американських доларів. З 10 по 5 — від 1,200 до 1,500 доларів, а от вже з 5 по перше сума коливається від 2-х до 3-х тисяч зелених.82

Конкретно на прикладі  Максима Полякова нам хотілося б розповісти як бреше видання “Слово і Діло ”, як пише інтернет ресурс, другим виявився член «Народного фронту» Максим Поляков із 59% виконаних зобов’язань”. Питання яких зобов’язань? Перед ким зобов’язань ? Максим Поляков не мажоритарник і пройшов по списках “Народного Фронту” разом з Яценюком , а обіцянки у них були тоді одні: долар по 8 гр., закінчити АТО та вступити в ЄС. Тобто цеж як треба було виконувати завдання Максимові,  щоб аж Яценюка зняли. До того ж для всіх уманчан відомий скандал з акіями “Умань хліба”, коли Поляков допоміг рейдерам захопити завод, уся Одеса гриміла, коли Поляков збирав данину з Одеської митниці . Та вся Україна стала свідком спроби скандального рейдерского захопленням “УКРГАЗДОВИДОБУТКУ” , все тим же депутатом від «Народного фронту» Максимом Поляковим.

От в чому все і слово і діло, якби це був рейтинг рейдерів, то для Полякова і першого місця не шкода, а такі брудні, проплачені  видання просто показують, хто скільки готовий викласти грошей за дешевий піар.

Джерело: http://provoker.com.ua/?p=11326

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.