В Умані працюють над ліквідацією стихійної торгівлі

Опубліковано: 19.07.2016

За останні декілька тижнів активно проводилась робота по боротьбі зі стихійною торгівлею по вулицям Небесної сотні та Європейська.

Вже є позитивні напрацювання – на території біля Центрального ринку, по вул. Небесної сотні стихійна торгівля майже зникла. Найближчим часом буде проводитись робота на стихійному ринку по вулиці Тищика.

За перший місяць літа інспекцією було виписано чимало приписів – за самозахоплення земельної ділянки по вул. Чехова, незаконно встановлений МАФ по вул. Залізнична, вигрібну яму по вул. Київська, за стихійну торгівлю тощо. Також ведеться контроль за їх виконанням.

Складені адміністративні протоколи – за незаконні земляні роботи по вул. Петровського та Белінського, незаконну торгівлю по вул. Небесної сотні, Залізняка та Тищика, незаконне будівництво гаражу по вул. Пушкіна тощо.

Проводиться активна робота по виявленню та притягненню до адміністративної відповідальності осіб, які ухиляються від заключення договорів на вивіз та утилізацію твердих побутових відходів.

Ведеться робота по контролю за виконанням покосів трави та бур’яну комунальними підприємствами, власниками підприємств, офісів, навчальних закладів, об’єктів торгівлі та іншими суб’єктами господарювання різних форм власності.

6a098e42121989a759e412208f0101e4

Повідомляє Виконком Уманської міської ради.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.