Антон Яценко: Поки ми ремонтуємо дороги – нечесні політики нашими руками «жар загрібають»

Опубліковано: 19.07.2016

Нечесні політики вводять в оману громадян заради своєї вигоди. Про це заявив народний депутат України Антон Яценко.

Нагадаємо, за його сприяння було виділено кошти на ремонт дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка (через м.Вінницю) в межах села Оксанино, Уманського району Черкащини. Натомість деякі політики стверджують, що ремонт цього напрямку – їхніх рук справа.

«Проблема доріг в Україні і досі залишається нагальною але, на жаль, її не поспішають вирішувати. Я завжди велику увагу приділяю питанню ремонту доріг. Для цього залучаю фінансові інвестиції та звертаюсь до відповідних державних органів, в тому числі до Міністерства інфраструктури. А саме на шлях М-12 звернув увагу, бо є такі персони, які не соромлячись, розказують, що ремонт цієї дороги – їх заслуга», – обурився Яценко.

Нардеп надав відповідні документи, а саме лист-відповідь на його депутатське звернення від Міністерства Інфраструктури України, який свідчить, що саме за сприяння Яценка було виділено кошти на ремонт цієї дороги.  Нардеп зауважив, що з етичних причин не називатиме прізвища горе-політиків, які привласнили його заслуги та  звернувся до них з єдиним проханням:«Шановні, досить брехати і чужими руками жар загрібати. Це не чесно – вводити в оману громадян заради своєї вигоди. Займіться роботою і теж допомагайте людям добрими справами!», – написав Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі.

1 (2)

 2

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.