Гороскоп на 20 липня

Опубліковано: 20.07.2016

 Овен

Положення планет розташовує до ілюзіям, містицизму і забобонам. Виникнуть плутанина у справах, фінансові труднощі. Куплений товар може виявитися з прихованим браком. Не найкраща пора для прийняття вольових рішень і тиску на партнерів, а також для реєстрації нерухомості, вирішення господарських проблем.

 Телець

Цей день можна з успіхом використовувати для укладення угод і договорів, відкриття нових підприємств та конструктивної реорганізації старих. Намітьте на сьогодні ділові візити, відвідування офіційних організацій.

 Близнюки

Не виключено, що значно зростуть організаторські здібності більшості Близнюків, що буде значною мірою сприяти їх матеріального добробуту. Не бійтеся брати на себе відповідальність і проявляти ініціативу. Ваше прагнення весь час грати провідну роль в колективі допоможе вам розвиватися і досягати успіхів

 Рак

Імовірні ситуації, за якими можуть піти зміни і перестановки. З’явиться можливість вирішити складні питання в партнерських відносинах. Матеріальний стимул допоможе вам зібратися і діяти у правильному напрямку.

 Лев

Сьогодні вам не вдасться сховатися в засідці. Потрібно буде приймати важливі рішення, що допоможе вийти на новий соціальний рівень. В оточенні з’являться успішні люди, на яких і слід орієнтуватися. Необхідний стиль поведінки – зібраність і концентрація.

 Діва

Багато уваги зажадають громадські заходи, не залишаючи часу на заняття власними справами. Для деяких в цьому році з’явиться відповідна можливість укладення шлюбного союзу, хоча ініціатива буде виходити, скоріше, від партнера. Розмірений темп життя принесе вам довгоочікуване емоційне заспокоєння.

 Терези

День символізує захист прав, відстоювання власних інтересів. Він сприяє розвитку у людей, народжених під знаком Терези, особливої нетерпимості до будь-яких спроб накласти на їх особистість якісь обмеження. Будьте терплячими, не «вставайте на диби» при найменшій спробі стримати ваші бажання і пристрасті.

Скорпіон

День символізує самотність, відчуженість. Положення планет сприяє розвитку у Скорпіонів особливої чутливості до будь-яких порушень їх привілеїв та спроби зазіхнути на їх самоту. Не перекладайте на чужі плечі відповідальність за своїх близьких.

 Стрілець

Сьогодні багато Стрільці будуть зосереджені тільки на собі. Вони можуть ставитися до людей з увагою тільки тоді, коли вони їх цікавлять, а у всіх інших випадках будуть триматися відчужено і залишатися внутрішньо незворушними. Споживацьке ставлення до людей — не кращий спосіб влаштувати своє життя. Вам доведеться «платити по рахунках», та ще й з відсотками.

 Козеріг

Не виключено, що Козероги в першій половині дня будуть долати перешкоди. Яскраво проявиться прагнення до матеріальних благ, фінансів, накопичення майна і любовних романів. У гіршому варіанті вони будуть марнотратні, гроші будуть зникати, ледь з’явившись. Оскільки ви схильні до марнотратства, то ваші фінансові справи вимагають економного ставлення.

 Водолій

Цей день може принести Водоліям багато тривог і хвилювань з-за прорахунків, помилок, проступків. Багато будуть відчувати провину перед близькою людиною. Допустивши прорахунок у роботі, не намагайтеся піти від відповідальності. Визнайте помилку, і колеги допоможуть вам швидко вирішити проблему.

 Риби

Не виключено, що сьогодні відносини з товаришами по службі доставлять вам масу клопоту. До того ж чимало паперової тяганини, а конкуренти спробують перешкодити вашій роботі. Будьте обережніше, присвячуйте в свої задуми тільки перевірених людей.

0889_goroskop_na_sled_ned-12_04__13_

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.