У Черкасах вперше пройде напівмарафон

Опубліковано: 20.07.2016

Сьогодні в Черкаській міській раді пройшла прес-конференція організаторів “Напівмарафону Нова пошта Черкаси-2016”.

Організатори “Напівмарафону Нова пошта Черкаси-2016” розповіли про умови, місце та контингент учасників напівмарафону, який планується провести в Черкасах 16 жовтня 2016 року.

Зокрема, було озвучено, що захід проводитиметься у Долині троянд, а серед учасників мають бути як професіонали, так і любителі.

–  Маршрут напівмарафону розроблено так, що учасники зможуть якісно насолодитися чудовими особливостями міста та відчути його енергійний присмак.  Наш біговий захід сплановианий для усієї сім’ї: для дорослих будуть проведені забіги на 3 км, 10 км та 21,0975 км. Для дітей — на 300 м та 1 км. А ще плануємо «Галушка паті» — особливість нашого напівмарафону. Усі досвідчені бігуни знають, як важливо завантажитися вуглеводами до і після старту. Ми хочемо, щоб на нашому заході всі відчули яскравий колорит в день реєстрації і старту, – розповів Максим Кривенко.

Окрім цього, організатори розповіли і про стартовий пакет. До стартового пакету учасника напівмарафону входять одразу всі опції: талон на «Галушка паті», фірмова футболка, медаль, рюкзак, номера, чіп, все обслуговування на трасі та подарунки від спонсорів й призи для переможців.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць зазначив, що міська рада буде сприяти проведенню спортивного масштабного заходу, що допоможе залучити якомога більшу кількість людей до здорового способу життя, а місто стане більш привабливим для туристів, а це спонукатиме до формування позитивного іміджу Черкас.

Також на прес-конференції зазначалось, що є вірогідність того, що напівмарафон відбудеться в рамках повномасштабного свята або фестивалю. Окремі деталі будуть узгоджуватися і влада посприяє тому, аби було зменшено вартість реєстраційного внеску, завдяки чому до участі залучиться більше представників різних верств населення.

До відома:  

Напівмарафон (півмарафон) — дисципліна легкої атлетики, що представляє собою забіг на дистанцію, удвічі меншу марафонської (42 кілометра 195 метрів) — 21 кілометр 97,5 метрів. Як правило, змагання в проводятся на шосе. Півмарафон не є олімпійською дисципліною, та ця дистанція є однією із найбільш популярних з початку 2000-х років у світовому любительському біговому русі. Півмарафонські забіги проводяться паралельно з марафонським в рамках традиційних міських марафонів, а також як самостійні змагання.

WuWOknZkfDc

Повідомляє “Черкаська міська рада”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.