Антон Яценко вимагає звільнити поліцейського, який побив вагітну жінку

Опубліковано: 21.07.2016

Народний депутат України Антон Яценко вимагає звільнення поліцейського Олександра Медведчука, який побив вагітну жінку під час мирного страйку в Умані.

«Софія Салимова, яка разом з іншими протестувала проти перенесення ярмарку «Слов`яни» на іншу територію була побита поліцейським. Мітинг супроводжувала міська поліція та інспекція з благоустрою міста, та ніхто з них не зупинив ненормального колегу, який дозволив собі принижувати жінку у положенні, мало того, піднімати на неї руку», – обурився Антон Яценко.

За словами нардепа, такі дії представників поліції дискредитують правоохоронні органи.

«Як народний депутат, вимагаю негайного звільнення співробітника поліції Медведчука Олександра, бо лише покидьок може підняти руку на жінку, тим паче вагітну», – зауважив Яценко.

Нагадаємо, політик вже не одноразово заявляв, що наполягає на складанні повноважень начальника уманської поліції Школенка Віталія.

«Мало того, що цей «дєятєль» кришує усі притони та торгівців наркотиками у місті, його підлеглі ще й дозволяють собі такі витівки. Хоча яблуко від яблуні не далеко падає», – додав Антон Яценко.


Також він повідомив, що вже направив усі відповідні звернення і попросивдо мера Умані Олександра Цебрія вжити усіх необхідних заходів, передбачених законом, щоб не допустити насильницьких дій у вирішенні цього питання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.