В області тривають роботи щодо покращення стану автодороги Київ-Одеса

Опубліковано: 21.07.2016

Черкаські шляховики займаються покращенням стану траси Київ-Одеса. Про це повідомила прес-служба автомобільних доріг в Черкаській області.

Автомобільна дорога міжнародного значення М-05 Київ-Одеса проходить територією Київської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей. Цей автошлях відіграє важливе значення, адже з’єднує великі промислові й адміністративні центри України з морськими портами, та забезпечує транзитні автотранспортні перевезення.

img_20160717_102712

– Поскільки літній відпочинок на курортах Одеської області стає все більш популярним серед українців, то й навантаження на автомобільну дорогу  Київ-Одеса зростає. У зв’язку з цим, на виконання окремого доручення Державного агентства автомобільних доріг України від 15.06.2016 року № 148 в посиленому режимі виконуються ремонтні та опоряджувальні роботи щодо приведення цієї дороги до належного технічного стану, – зазначає начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Настенко.

– На сьогодні шляховики докладають максимум зусиль, аби забезпечити комфортні та безпечні умови дорожнього руху під час поїздок до Чорноморського узбережжя, – запевняє Юрій Олександрович.

dscn1648

Так, з початку року на М-05 ліквідовано 4610 м2 ямковості та відновлено 22 км горизонтальної дорожньої розмітки на транспортному огородженні. За період 16-17 червня цього року підрядним підприємством ДП «Черкаський облавтодор» було здійснено комплекс робіт із покращення експлуатаційного стану міжнародної автомобільної дороги державного значення Київ-Одеса.

Упродовж вихідних дорожниками виконано чималий обсяг робіт, зокрема: ліквідовано 360 м2 ямковості струменевим методом; усунуто 750 погонних метрів тріщин на дорожньому покритті; відремонтовано 55 погонних метрів бар’єрного огородження; пофарбовано та приведено до ладу 623 дорожніх знаки, зкошено траву та порослі на загальній площі 30 000 м2; упорядковано прилеглу територію біля 6 автопавільйонів.

Під час виконання зазначених робіт шляховиками було задіяно 2 косарки «Ferri» та 22 кущорізи.

У дорожніх роботах на М-05 брали участь 10 філій ДП «Черкаський облавтодор», а саме: Жашківський, Катеринопільський, Маньківський, Тальнівський, Монастирищенський, Христинівський, Уманський, та Шполянський РАД, Звенигородська та Уманська ДЕД. Загалом щодня було задіяно 118 робітників.

Звертаємось до водіїв та перевізників, поставитися з розумінням до тимчасових незручностей, бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.