Гороскоп на 22 липня

Опубліковано: 22.07.2016

 Овен

Цей день символізує занепад духу. При поганому настрої не тільки сам впадає в стан глибокої депресії, але і кидає в нього оточуючих. Із-за безпідставних нападів образливість і нудьги ви здатні зіпсувати стосунки з тими, хто вас щиро любить. Тримайте емоції під контролем, пийте заспокійливий збір.

 Телець

Не виключено, що спроби виділитися, звернути на себе увагу нічим хорошим не закінчуються. Вас чекають заздрість недоброзичливців, інтриги колег, грошові труднощі. Вам слід зменшити свій запал і стати зразками скромності; така поведінка врятує вас від провалів і невдач.

Близнюки

Сьогодні найвразливіше місце в організмі Близнюків — хребет. У таких випадках рекомендується не ковтати знеболюючі препарати, а як можна швидше звернутися до хорошого масажиста або мануального терапевта. Не менш дієву допомогу Ракам може надати фізіотерапія.

 Рак

День символізує оновлення, очищення, реорганізацію. Прагнення до змін не обмежиться особистим і професійним життям. Багатьом Ракам раптом здасться, що квартира або будинок потребує капітального ремонту. Всі домашні турботи і клопоти обіцяють успіх. Будуйте, перестраивайте, ремонтуйте на здоров’я, але, як кажуть, без фанатизму.

 Лев

День невдалий для серйозних кроків у професійній діяльності, роботи з документами. Якщо ж мова йде про легкі гроші, то ви напевно програєте, якщо підете на ризик. І великим бізнесменам, і приватним підприємцям необхідно бути вкрай уважними, підписуючи документи або обумовлюючи умови майбутньої співпраці.

 Діва

Настає цікавий тривалий період, коли трудові подвиги Дів будуть чергуватися з короткими поїздками і романами. Ви дуже сумлінна людина і завжди ставите перед собою глобальні завдання. Але ви можете вимотати себе і почати нервувати. Щоб цього не сталося, вам слід більше відпочивати.

 Терези

Цей день символізує розгул пристрастей. Розважливі Ваги можуть пристрасно закохатися, серця їх «розпустяться», як квіти. У своєму прагненні домогтися взаємності закохані люди будуть готові піти на все. Не порушуйте рамок пристойності, не дозволяйте пристрастям зруйнувати те, що ви створили.

 Скорпіон

Не виключено, що суспільство проявляє особливий інтерес до особистості Скорпіонів, заробітки стануть вище. Багато відчують, як оточуючі люблять їх, до того ж реалізують масу цікавих ідей; прибуток буде несподіваною. Вам варто пам’ятати про терміни роботи. Було б корисно, якби ви самі встановили дату закінчення якої-небудь роботи. Це допоможе вам бути більш зосередженим і в підсумку домогтися бажаного.

 Стрілець

Двоїстий, суперечливий день. Вплив планет то буде гальмувати справи, то зміцнювати. Якщо ви заслужили, з’являться нові можливості для роботи, самовдосконалення, але при цьому ви можете втратити те, чим дорожили. Треба стежити за ходом своїх думок, підписання документів краще відкласти. І взагалі березень слід розглядати як час, який треба прожити тихо.

 Козеріг

Ви благородна людина і надійний друг. У вас широке коло інтересів, а ваша робота приносить вам багато задоволення. Завдяки цьому ви здатні відчувати себе цілком комфортно. Продовжуйте дотримуватися девізу: «Справі – час, потісі – годину».

 Водолій

Вам буде складно знайти партнера, оскільки ви боїтеся, що вас можуть незаслужено образити. Намагайтеся не думати про ймовірні неприємності і позбавтеся від уразливості – вашого самого великого недоліку.

 Риби

Грошові справи і контакти можуть стати сильним стимулом для того, щоб Риби розширили коло спілкування, могли відправитися в подорож, а то і вдаритися в романтичні пригоди. Життя для вас – цікава подорож. Ви будете терпіти удари долі під час цієї подорожі, переживати нещастя, але завдяки своєму таланту винахідливості і чарівливості ви все ж багато чого досягнете, що згодом будете по-справжньому пишатися.

 

0889_goroskop_na_sled_ned-12_04__13_

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.