Прокуратура області прокоментувала мільйонні статки черкаських прокурорів

Опубліковано: 22.07.2016

Прокуратура Черкаської області нарешті продемонструвала оперативність і просто блискавичну реакцію. Проте, на жаль, не у розкритті резонансних злочинів. Правоохоронці блискавично зреагували на публікацію “Дзвону” про мільйонні статки черкаських прокурорів.

1-5-407x6002-3

За переконанням прес-служби відомства, усі нажиті непосильним прокурорським трудом дорогі авто, що потрапили в об’єктив камери журналіста, ніякого відношення до корупції не мають, а журналістські розслідування на цю тему – взагалі піар і провокація. Адже за версією прокуратури – “значно важливіше для суспільства спрямувати свою журналістську майстерність на більш корисні справи, а не ганятися за дешевими сенсаціями…”

— Звертаємо увагу на те, що більшість транспортних засобів, які паркуються на єдиній стоянці прокуратури, зокрема і сфотографовані «Nissan Teana», «Skoda Octavia», «Hyundai Santa Fe» та інші, являються службовими автомобілями прокуратури області (використовуються виключно у службових цілях), що були придбані ще в 2012-2013 роках та перебувають на балансі відомства з тих часів (як вірно зазначив автор «з темних часів Януковича, який і диктував моду…»).

Окремі транспортні засоби, викладені в світлини, якими користуються працівники прокуратури або належать їм на праві власності, задекларовані ними або членами їх сімей у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Не зважаючи на те, що повірити у відсутність корупції в таких установах, як поліція, прокуратура, суд чи СБУ, наразі живучи в Україні не здається можливим, ймовірно походження мільйонних статків прокурорів дійсно є цілком законним. Адже, аналізуючи декларації прокурорів за 2014 рік (новіші не опубліковані), вдалося з’ясувати, що легальним джерелом доходу деяких прокурорів є подарунки або виграші чи то в казино, чи то в лотерею. В декларації черкаського прокурора Ахмедова зокрема, в графі “дарунки, виграші, призи” зазначена сума в майже триста тисяч гривень. І це тільки легальні подарунки та виграші! І при таких “подарунках”, попри відносно скромну зарплату, не дивним є його черкаський будинок площею у майже 400 квадратних метрів з півгектаром землі. А от тільки цікаво, що людина, яка працює на державу, банкам цієї країни не довіряє. 120 гривень на усіх рахунках – цифра доволі смішна, заправити ж наприклад свій Infinity з 3,5 літровим двигуном на ці гроші видається безглуздим, чи-то заплатити комуналку за будинок в 400 квадратів… Тому і виникають певні підозри, що декларації прокурорів містять великі прогалини.

 111-600x239

Проте, більшість черкаських працівників прокуратури згідно з деклараціями живуть доволі скромно, подекуди не маючи нічого за душею, чи-то може соромляться виставляти розкіш напоказ? Хоча могли б і не соромитись, ось, наприклад, їхній київський колега військовий прокурор Матіос, чесно в останній деларації зазначив, що після падіння режиму Януковича і призначення його на посаду заступника генпрокурора він встиг успішно одружитися, адже левову частку доходу в їхню невелику сім`ю приносить дружина – 33 мільйони гривень….

222-600x255

Нагадаємо нещодавно Верховна Рада нещодавно прийняла закон про електронне декларування. На ньому наполягали в ЄС — обов’язкова умова для отримання безвізового режиму.

За матеріалами: “Дзвін”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.