Гороскоп на 23 липня

Опубліковано: 23.07.2016

 Овен

Це час духовного очищення через страждання, конфлікти, зіткнення з найрізноманітнішими людьми. Все це може також послабити ауру Баранів, що призведе до серйозних особистих проблем і хвороб. Треба прожити цей період усвідомлено і відповідально. Смиренно несіть відповідальність за свої проступки і помилки.

 Телець

Цей день символізує несподіванка. Ви нарешті зможете отримати борг від своїх боржників, який вже й не сподівалися отримати. Не чекайте біля моря погоди. Вкладайте кошти у вигідні підприємства. Клопітно? Звичайно, клопітно! Але зате ви господар становища! І це вже звучить солідно.

Близнюки

Початок дня буде досить спокійним, так як суспільно-політичне життя залишиться стабільне. Проте вже на початку другої половини дня з’являться тенденції до змін у відносинах між людьми. Ваше завдання – зайняти позицію лідера і не поступатися її нікому і ні за яких обставин.

 Рак

Сьогодні ви здатні літати, як птах, від охопила вас яскравого й високого почуття. Пора вже вибратися з «наїждженій колії» і оновити своє життя. Можна придумати щось екстраординарне.

 Лев

Вдалою буде перша половина дня, коли багато Леви проявлять максимально ефективно свої творчі здібності. Ви повинні мислити нетривіально, заражати своїми ідеями інших, але при цьому ви повинні бути готовими до того, щоб здійснити задумане.

 Діва

Можливо, у вашого обранця серйозні наміри, а може бути, він вважає вас іграшкою в своїх руках. Або, навпаки, це ви вирішили пограти чужими почуттями. Будьте серйозніше у своїх намірах! Легковажне ставлення до кохання може зіграти з вами злий жарт: вам будуть подобатися одні, а ви станете подобатися іншим.

 Терези

Ділова активність Ваг як би завмирає, перебуваючи у відносно спокійному стані, що для багатьох представників цього знака означає необхідність займатися раніше розпочатими справами та проектами. Будьте самокритичні – це якість дозволить вам схилити на свій бік багатьох і зробити все, щоб вам довіряли.

 Скорпіон

Багатьох Скорпіонів чекає кар’єрний ріст, якщо, звичайно, вони цього захочуть. У всякому разі перепон тут вони не зустрінуть. Зверніть увагу на свій офіс. Можливо, в ньому щось варто вдосконалити.

 Стрілець

Сьогодні вам буде не важко примножити свій капітал і знайти нові джерела грошових надходжень. Ні в якому разі не змішуйте дружбу і професійні справи, так як можна залишитися і без грошей, і без друзів.

 Козеріг

Ваша аура буде високою чутливістю до будь-яких магічних впливів і до гіпнотичному навіюванню. Сказані в серцях прокляття і негативні побажання можуть вплинути на вас. Не звертайтеся за допомогою до сумнівних особистостей, магії та чаклунства.

 Водолій

Ймовірно занепокоєння з-за якихось паперів (листів, документів). Цей день несприятливий для подачі позовних заяв, оформлення будь-яких документів. У будь-якій сфері життя вам вдасться домогтися великого успіху, якщо піти обхідними шляхами, але при цьому зберігаючи вірність своїм ідеалам і моральним принципам.

 Риби

Завдяки своєму вмінню створювати комфортну і затишну домашню обстановку, Риби можуть опинитися в центрі уваги осіб протилежної статі. Багато стануть магнітом, що притягує удачу, їхні поради будуть дуже цінними, своєчасними і повними. Якщо ви думаєте, що зможете перемогти, то ви це зробите. Віра – ось що необхідно для успіху.

 

56b20ac4d45fa_39411_1

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.