Гороскоп на 24 липня

Опубліковано: 24.07.2016

Овен:

Вас можуть «вибити з сідла» непередбачені випадковості. Вашою довірою можуть скористатися недобросовісні люди, яких притягне до себе вашу чарівливість і респектабельність. Ваше завдання — знаходити корисні контакти і розвивати ділове спілкування з метою витягу додаткового прибутку, незважаючи ні на які випадковості.

 Телець:

У багатьох сьогодні з’явиться велика спокуса кинути всі справи і розважитися на повну котушку. Однак, щоб жити на широку ногу, необхідні кошти. На жаль, їх у вас може виявитися трохи. Всі свої таланти та здібності, активність і підприємливість вам потрібно використовувати для добування грошей.

 Близнюки:

Сьогодні ви можете проявити себе як людина, дуже практична і знає всьому ціну. У вас може з’явитися потреба постійно оновлювати свій побут, починати ремонт, купувати меблі. Потрібно сконцентрувати свою увагу на одній проблемі. Інакше значні витрати можуть викликати невдоволення близьких.

 Рак:

Через властиву вам емоційності, багатої фантазії і уяви ви здатні заводити ризиковані знайомства з різними людьми. І такі ризиковані зв’язку можуть найнесподіванішим чином впливати на кар’єру. Не залучайте в свій бізнес друзів — хтось може позаздрити вам або нашкодити, так би мовити, з кращих спонукань.

 Лев:

Цей день може запропонувати Левам багато можливостей для самореалізації. Можна знайти цікаву, престижну і високооплачувану роботу, почати якусь велику, важливу справу, зайнятися творчістю. І пам’ятайте: не варто розмінюватися на дрібниці — беріться за серйозні проекти.

 Діва:

Майбутній день виявиться для Дів не надто багатим на події, так що навряд чи він запам’ятається як один з найбільш видатних. Зате й особливих проблем не передбачається. Можливі несподівані ускладнення на роботі і в особистому житті. Ви зможете знайти вихід з важкої ситуації; головне — вміти швидко приймати рішення.

 Терези:

Дивне поєднання постійної метушні і монотонних основних занять може нагнати на вас нудьгу; захочеться чимось урізноманітнити життя, зробити неординарний вчинок, взагалі, почати все з нуля. Не піддавайтеся подібним поривам: ви тільки ускладните собі життя.

 Скорпіон:

День символізує спокуси і може перевірити моральний вигляд Скорпіонів. Спокуса піддатися спокусі буде особливо великий далеко від дому: в поїздці, відрядженні і, звичайно, на курорті. Тим, хто дорожить сім’єю, радимо ще раз перечитати таку мудрість: «Коротку мить щастя загрожує обернутися крахом».

 Стрілець:

Сьогодні не сприятливі переїзди, зміна місця проживання. Навіть найвигідніші пропозиції на цей рахунок у кінцевому підсумку виявляться фікцією, а головне — обернуться для вас неприємностями. Можливі грошові втрати, і сімейні чвари, і травми, і загострення хронічних захворювань. Відкладіть свої плани на краще майбутнє. Коротше, залишайтеся на місці і пам’ятайте: «У рідному вдома і стіни допомагають».

 Козеріг:

Незважаючи на постійний попутний вітер, підтримку інвесторів і прекрасне ділове чуття, на шляху вашого бізнесу або кар’єри можуть зустрічатися таємні і несподівані перешкоди. Ваше завдання — розкрити резерви власної особистості, вибудувати її, розібратися у сховках своєї душі, навіть якщо іноді це піде врозріз з поставленими завданнями в бізнесі.

 Водолій:

Ви знайдете любові сенс життя, якщо вона принесе необхідні вашому темпераменту пригоди, гострі відчуття і динаміку в сексі. Сьогодні ви можете бути необ’єктивними у своїх оцінках. Не поспішайте з прийняттям важливого рішення. Шлюб небажаний.

 Риби:

Є ймовірність перепадів тиску і поява безсоння у кінці липня. Тим, хто схильний до перепадів тиску, слід носити з собою ліки. Приймайте на ніч теплий душ і молоко з медом.

 

1459802563_eryeryery

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.