На земельних торгах буде продано понад 70 водних об’єктів Черкащини

Опубліковано: 24.07.2016

Комісією обласної адміністрації внесено 71 пропозицію до переліку водних об’єктів, які виставлятимуться на земельні торги.

– По 32 ділянках на конкурсній засаді вже визначено виконавців торгів, – повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль під час чергового засідання комісії. – Це, зокрема, ПП «Земекспертцентр» та Товарна біржа АПК ЦО України. Проекти землеустрою та технічної документації по цих ділянках виготовляє, відповідно до розпорядження ОДА, управління агропромислового розвитку обласної адміністрації. За договором, об’єм робіт планують завершити до жовтня цього року. Оголошення по водних об’єктах розміщуються на сайті управління задля визначення виконавця торгів. Повідомляє прес-служба ОДA

 

Начальник юридичного відділу обласної державної адміністрації Вадим Губенко, у ході наради поінформував про здійснення державної реєстрації прав власності на земельні ділянки з метою поновлення договорів оренди. Водні об’єкти надаються у користування на земельних торгах (статті 135 – 139 Земельного кодексу України) у комплексі із земельною ділянкою, органами, що здійснюють розпорядження земельними ділянками під водою, згідно з повноваженнями, визначеними Земельним кодексом України, відповідно до договору оренди, погодженого з територіальними органами Державного агентства водних ресурсів України. Водночас варто зазначити, що  передача в оренду рибогосподарських технологічних водойм здійснюється за наявності паспорту рибогосподарської технологічної водойми або технічного проекту. Заступник начальника обласного управління водних ресурсів Жанна Куліш, повідомила про систему контролю за визначенням фактичних площ водних об’єктів при виготовленні паспортів водних об’єктів та необхідність її удосконалення.

Під час засідання погодили ще 3 клопотання суб’єктів господарювання області про включення водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою до складу тих, які виставлятимуться на торги. Частину клопотань перенесли на наступне засідання комісії, зокрема після узгодження площ водних об’єктів, приведення паспортів у відповідність до технічної документації.

 Ставок

Джерело: “Економіка сьогодення”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.