В Умані будуватимуть сучасний притулок для тварин

Опубліковано: 24.07.2016

В Умані існує проблема безпритульних тварин, які створюють небезпеку, дискомфорт для мешканців міста. Особливо гостро ця проблема помітна в центральній частині, уманчани не раз обурювалися в соцмережах, як відбивались від зграї собак.

Проблема незабаром буде повністю вирішена народним депутатом України Антоном Яценко в взаємодії з уманською владою.

На початку червня під час пятої сесії облради було ухвалено рішення  про спрямування коштів на будівництво притулку для тварин у місті Умань. Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації оголосив конкурс на будівництво та облаштування притулку для утримання безпритульних тварин. Відповідна інформація розміщена у Віснику державних закупівель від 19 липня 2016 року.

Пропозиції приймаються до 17 серпня, в той же день має відбутися і розкриття поданих заявок. Згідно оголошення, орієнтовна вартість будівництва становить 4 млн 772 тис. грн. За ці кошти має бути збудована сама будівля притулку, а також харчоблок. Проектно-кошторисна  документація передбачає наявність в новобудові трьох твердопаливних котлів, “теплої підлоги”, двох душів та трьох вбиралень.

Нагадаємо, на сесії облради між депутатами виникла гостра суперечка, та попри незгоду деяких фракцій, зокрема “Батьківщини” та «Свободи» 46-ма голосами «За» рішення про зміни до бюджету області було ухвалене.

Tuzik

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.