Антон Яценко: Притулок для тварин в Умані буде надсучасним і стане центральним в Україні

Опубліковано: 25.07.2016

Народний депутат Антон Яценко за підтримки влади міста Умані, в особі мера Олександра Цебрія вирішать проблему безпритульних тварин, якою вже давно занепокоєні уманчани.

 Як повідомили політики на спільній прес-конференції, надсучасний притулок для тварин відкриється в Умані з нового року.
 Нагадаємо, на початку червня за ініціативи фракції партії «Відродження» в облраді попри незгоду деяких політичних сил, було ухвалено рішення  про спрямування коштів на будівництво притулку для тварин у місті Умані.

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації вже оголосив конкурс на будівництво та облаштування притулку для утримання безпритульних тварин. Відповідна інформація розміщена у Віснику державних закупівель від 19 липня 2016 року.

 «Півроку разом з мером Олександром Цебрієм ми співпрацювали для вирішення цієї проблеми. З нового року нарешті відкривається притулок для тварин,орієнтовна вартість будівництва якого, становить 4 млн 772 тис. грн. Гроші підуть на побудову будівлі притулку та харчоблоку. Також кошти передбачені на встановлення твердопаливних котлів, теплої підлоги, декількох душів та вбиралень», – повідомив нардеп Антон Яценко.
 Політик переконаний, що притулок для тварин – необхідний захід, який треба якнайшвидше реалізувати, але нардеп занепокоєний спекуляціями і чутками, які останнім часом поширюються навколо цієї ситуації.
 «Наш притулок вирішить одну з головних проблем не тільки жителів міста Умані, бо працюватиме з безпритульними тваринами і прилеглих районів. Сподіваюсь, він буде найкращим і стане центральним в Україні. Також хочу звернутись до тих, хто розповсюджує неправдиву інформацію щодо притулку, спекулює нею і видає чужі справи за свої: Досить вести брудні ігри, досить задіяти у них навмисне створених ботів, неживих людей, які за гроші пропагують неправду і лобіюють ваші інтереси! А також прошу киян і черкащан, які старанно коментують цю тему, не лізти із своїм уставом в чужий монастир. Вам легше казати – у ваших містах є хоч якісь притулки і за вами не ганяються зграї скажених собак. Тому прошу не вчити нас, як жити. Уманчанам подобається цей проект і я пишаюсь тим, що скоро він буде реалізований», – звернувся Антон Яценко до нечесних опонентів.

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.