Студенти УДПУ проходять літню виробничу практику у “Молодій Гвардії”

Опубліковано: 25.07.2016
У прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса, розташована країна дитинства – Український дитячий центр «Молода гвардія». Вже багато років радує він юних мешканців своєю теплотою та ніжністю, дарує їм радісні зустрічі, незабутні враження, добрий настрій та дружні відносини.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини активно співпрацює із Українським дитячим центром «Молода гвардія» упродовж не тільки навчального року, а й в літній оздоровчий період. Студенти, які пройшли професійний відбір, були запрошені на навчання у Всеукраїнську школу педагога-організатора на базі дитячого центру. Навчальна програма школи націлена на практичну і теоретичну підготовку педагогів-початківців до професійної діяльності в умовах рекреації. Про це повідомляє прес-центр УДПУ.

По закінченню навчання та успішного складання випускних іспитів студенти були запрошенні для роботи та проходження літньої виробничої педагогічної практики в ДП УДЦ «Молода гвардія» на посадах педагогів-організаторів в літній оздоровчий сезон 2016 року. Як результат, понад 30 студентів нашого університету працюють у дитячому центрі.

 У таборах центру уманські студенти мають можливість удосконалити свою професійну компетентність як педагога у ході трудової діяльності у сфері літнього оздоровлення, дозвілля та виховання дітей.

Під час навчання та роботи в УДЦ «Молода Гвардія» студенти набувають ряд вмінь, серед яких: розробка колективно-творчих справ, виховних заходів, ігор; супровід тимчасового дитячого колективу; організація власної педагогічної діяльності; пошук засобів конструктивної взаємодії в групах дітей різного віку; діагностика індивідуальних якостей особистості та рівня розвитку тимчасового дитячого колективу;  планування колективної та індивідуальної роботи з дітьми у загоні; визначення конкретних цілей і завдань власної педагогічної діяльності; аналіз педагогічних ситуацій, тощо.

У стінах Українського дитячого центру «Молода гвардія» вирує активне життя, творчість. Тут час не встигає за подіями, що випереджують одна одну. Як студенти, так і вихованці мають всі можливості для самореалізації та самовдосконалення.

Найкращою оцінкою плідної співпраці такої співпраці ДП УДЦ «Молода гвардія» та УДПУ імені Павла Тичини є висловлені слова вдячності від адміністрації дитячого центру на адресу керівництва, викладачів та студентів нашого університету.

______-2016__50_______-2016__160_

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.