Антон Яценко: Я готовий співпрацювати із всіма, хто покращує Умань і округ в цілому

Опубліковано: 26.07.2016

Народний депутат Антон Яценко спростував усі чутки щодо об`єднання з мером міста Умані Олександром Цебрієм, які з`явились після їх спільної прес-конференції.

«Розмови нібито хтось під когось «ліг» і про якесь об`єднання чи не об`єднання – плітки та спекуляція. Як народний депутат, обраний по 200 округу, в якому 3 міста – Умань, Монастирище і Христинівка, три райони – Уманський, Монастирищенський та Христинівський з 122 селами, також частина Тальнівскього району (а саме села Легедзине і Вишнопіль), співпрацюю з усіма, хто хоче робити добрі справи і покращувати життя людей, які тут проживають», – заявив Антон Яценко.

Нардеп повідомив, що працює у декількох напрямках – має власні проекти, а також проекти, які розробляє і реалізовує спільно з облрадою, меріями, райдержадміністраціями, сільрадами і сільськими головами, бізнесменами, міжнародними благодійними організаціями і фондами та у окремих випадках – навіть з деякими народними депутатами.

«Наведу приклад: ні для кого не секрет, що я співпрацював навіть із політичним опонентом Максимом Поляковим. Разом з ним, мером Умані Олександром Цебрієм та бізнесменами у 2015 році до Дня Перемоги відремонтували пам`ятник танкістам і площу біля нього. Ще декілька прикладів: Будівництво дитячих майданчиків. Раніше я самостійно встановив їх більше 70 по Умані, а зараз маю і спільний з мерією проект, яким передбачено встановити ще 40 майданчиків. Також наразі завершується будівництво Шаринського водогону в Уманському районі, яке ми проводимо спільно з Шаринською сільрадою. Ще розпочато реконструкцію кінотеатру в Монастирищенському районі. Частину грошей виділяє райдержадміністрація, а вирішення питання фінансування, безпосередньо придбання обладнання для кінотеатру, я беру на себе», – нагадв Яценко.

За словами депутата, таких прикладів співпраці – безліч,

«Також хочу вас запевнити, що це ні в якому разі не означає, що я не буду критикувати мера, його підлеглих та взагалі будь-які державні структури, якщо у людей виникнуть до них обгрунтовані питання і з`явиться негатив, який впливатиме на добробут жителів мого округу. Я завжди стоятиму на сторожі їх інтересів», – зауважив народний депутат.

Антон Яценко звернувся до усіх з проханням не плутати співпраці і робочий процес з політикою.

«Як то кажуть – «Мухи отдельно – котлеты отдельно». Отже, вкотре прошу не політизувати ситуацію, а краще з конструктивними пропозиціями виходити на зв`язок і долучатись до добрих справ», – написав Антон Яценко на своєму  Facebook.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.