Фото зеленого Дніпра з піною вразили черкащан

Опубліковано: 27.07.2016

Черкаський актор Олександр Гуменний опублікував фото із відпочинку біля Дніпра. Фото зроблені поблизу дачного поселення «Дружба» (с.Червона Слобода). Неймовірний бруд, водорості, що гниють, гілки, сміття, залишки чиїхось пікніків та сморід. Так черкащани описують нинішню ситуацію води у Дніпрі.

291595

“У поєднанні зі спекою – це все видає в повітря такий букет “ароматів”, що треба ходити в протигазах. Крім того, таке поєднання факторів дає поживу середовищу, де розмножуватимуться збудники інфекційних хвороб – це і кишечка паличка, і холера, і церкаріоз, і лептоспіроз”, – констатував депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря на своїй сторінці у Facebook.

 

636831

Така ж ситуація і у Черкаському районі, зокрема у селі Червона Слобода. Вода у Дніпрі стала зеленою, утворилося багато піни та доноситься нестерпний сморід.

«Я, напевно, за все своє життя не бачив жодної річки у подібному стані: синьо-зелено-білою піною 5-6 метрів завширшки вкрито ВСЕ узбережжя (декілька кілометрів!), а про сморід від всього цього, який практично одразу при наближенні до води викликає рвотний рефлекс, годі й казати!… І цей “аромат” абсолютно не нагадує запах водоростей чи якихось органічних розкладів! Відчутно якийсь суто хімічний сморід. Гадаю, що наша подорож мала всі шанси закінчитися сумно, якби я випадково не натрапив на, напевно, чи не єдину в тій місцині оазу, до якої довелося пробиратися цілими очеретними тунелями. Сказати, що я шокований – це нічого не сказати!» – зазначив черкащанин на своїй сторінці у Facebook.

172418 876628

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.