Гороскоп на 27 липня

Опубліковано: 27.07.2016

Овен:

Сьогоднішній день по своєму емоційному тлу, м’яко кажучи, не надто сприятливий. Апатія, дратівливість, уповільнена реакція — все це може не кращим чином позначитися на діловій активності: Прийняття важливих рішень сьогодні протипоказано.

 Телець:

Сьогоднішній день ніби створений для того, щоб здійснювати задумане, незважаючи на перешкоди. Завзятість і наполегливість принесуть свої плоди. Сьогодні вдалий час для кар’єрного росту, навчання, підвищення кваліфікації, а також для того, щоб добиватися свого, використовуючи для цього будь-які підручні засоби.

 Близнюки:

Поїздки для вас в цей день небезпечні. Сьогодні вам небажано відвідувати зони будь-яких конфліктів, особливо професійних і побутових. Уникайте зайвої віддачі вашої енергії, є небезпека енергетичної підживлення або окультного впливу. Імовірні конфлікти між статями.

 Рак:

Не вірте всьому, що вам будуть говорити. Це явна брехня. Уникайте порожньої балаканини, пліток і неминучих для вас в цей день сварок. Особливо дівчатам слід зібратися і не відволікатися від головних любовно-романтичних завдань. Будьте обережні з алкоголем і прийомом ліків.

 Лев:

Ваші плани можуть зруйнуватися в один момент із-за непередбачених обставин. Може, це й на краще. Сьогоднішні переговори, особливо якщо вони стосуються фінансів, можуть виявитися невигідними для вас.

 Діва:

Будьте обережніше з почуттями оточуючих — сьогоднішній день загрожує образами. У просуванні до своєї мети, не забувайте про відпочинок і почуття міри. Можлива допомога з боку родичів.

 Терези:

Не варто впиратися і битися об стіну. Це тільки викличе невдоволення начальства. Ви прагнете щось удосконалити чи по-новому подивитися на проблему, але стикаєтеся з нерозумінням і перешкодами. Розслабтеся, мабуть, ще не прийшов для цього час.

 Скорпіон:

Нестабільний день у сфері бізнесу і здоров’я. Невідповідний час для звернення в державні і банківські установи. Невдалий момент для оформлення юридичних документів.

 Стрілець:

Приділіть увагу вирішенню виробничих питань. Невідповідний час для пошуку об’єктів ділової нерухомості і досягнення поставлених цілей. Вдалий час для SPA-процедур.

 Козеріг:

Конфліктний день в особистому житті і сімейних відносинах. Можливі поломка побутової техніки і сварки з сусідами. Вдалий період у сферах любові, туризму та освіти.

 Водолій:

Хороший день для планування бюджету. Сприятливий час для сімейного відпочинку, заміських поїздок, проведення будівельно-ремонтних робіт та організації дитячих свят.

 Риби:

Сприятливий день для пошуку нових джерел доходу і збільшення матеріального добробуту за рахунок вдалого просування бізнес-ідей. Прекрасний час для покупки нерухомості.

0889_goroskop_na_sled_ned-12_04__13_

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.