Яценко поклав кінець рейдерському захопленню землі на Христинівщині

Опубліковано: 27.07.2016

Нарешті затих земельний скандал навколо незаконної приватизації земель на Христинівщині. Публічне протистояння народного депутата Антона Яценка з псевдо-учасниками АТО з приводу виділення землі в селі Кузьмина Гребля Христинівського району завершилось перемогою нардепа та селян.

        

 Нагадаємо, колотнеча почалася після спроби незаконного надання у приватну власність земель державної форми власності в селі Кузьмина Гребля особам, які начебто мають статус учасників бойових дій. В той час, як місцеві працівники соціальної сфери та учасники бойових дій вимушені роками чекати можливості приватизувати землю, липові «учасники АТО» зі Сміли, Черкас та Києва безперешкодно присвоюють земельні ділянки за сотні кілометрів від місця проживання – у селі Кузьмина Гребля, Христинівського району. При цьому, ніхто не враховував думку громади під час розбазарювання державних земель.

        

 Схема незаконної приватизації земель реалізовувалась без жодних перешкод, поки в ситуацію не втрутився народний депутат Антон Яценко. Він заявив, що не дозволить захопити землю селян – своїх виборців. За запитами народного депутата до Міністерства оборони та МВС України було здійснено перевірку законності надання статусу учасників бойових дій особам, які мали намір приватизувати землю в селі Кузьмина Гребля. Цікаво, що за результатами зазначених перевірок, із близько ста псевдоатовців,  лише половина має документально підтверджений статус учасника бойових дій.

        

 Соціальна напруга, зумовлена земельним конфліктом, переросла в акцію протесту, яка відбулась 21 липня на автомобільній дорозі  міжнародного значення М-05 (Київ-Одеса). Селяни з Христинівщини, які не могли отримати землю через те, що земельні ділянки були відведені для надання у приватну власність псевдоатовцям зі Смілянського, Черкаського районів Черкаської області, міста Київ та інших міст Київської області, перекрили рух транспорту автошляху М-05, висловлюючи своє обурення ситуацією, що склалася.

        

 За сприяння народного депутата Антона Яценка, в результаті численних нарад, громадських слухань та акцій протесту, вдалось відстояти права громадян: 83 працівники соціальної сфери та 8 учасників АТО, жителів села Кузьмина Гребля Христинівського району, отримають у приватну власність земельні ділянки розмірами по 1,5 га та 2 га відповідно.

«Поки я народний депутат – нікому не дозволю ображати людей, які мене обирали і не дам розпилювати та рейдерити їх землі», — заявив Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.