За сприяння Антона Яценка в Умані побудують фонтан зі світлолазерним шоу

Опубліковано: 28.07.2016

28 липня на позачерговій сесії Уманської міської ради VII скликання, де був присутній народний депутат Антон Яценко, депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік, викликані надходженням додаткового трансферту з державного бюджету.

Нагадаємо, ще раніше на спільній прес-конференції Антона Яценка і Олександра Цебрія, було повідомлено, що невдовзі буде реконструйовано парк імені Т.Г. Шевченка. В Умані парк імені Шевченка перетвориться  на найпривабливішу для туристів зону за сприяння Антона Володимировича. На Осташівському ставку планують побудувати фонтан зі звуковим та світлолазерним шоу.

400-річчя Умані послужило  гарним приводом, отримати додаткове фінансування  з державного бюджету.  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», місту Умань виділено 21 млн. грн. на реконструкцію скверу імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що ремонтні роботи у сквері були розпочаті у 2013 році. За 2013-2015 роки були виконані підготовчі та першочергові будівельні роботи на загальну суму 3,255 млн. грн.

 Саме питання про спільне фінансування  реконструкції парку Шевченка було піднято на позачерговій сесії міської ради. Всі депутати проголосували «За». Тому вже з наступного року  за сприяння Антона Яценка,  Умань може стати «фонтановою столицею України».

roshen3

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.