На Черкащині збільшили заповідні території

Опубліковано: 29.07.2016

Природна пам’ятка “Холодний Яр” стала вдвічі більша за площею. Також додали територій під охорону Липівському орнітологічному заказнику.

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення».
З метою збереження від винищення унікальної природи, Указом зокрема оголошено збільшення територій об’єктів природного заповідного фонду у Чигиринському та Золотоніському районах Черкащини – мова про Холодний Яр та орнітологічний заказник “Липівський”.Указом оголошується низка територій та об’єктів природного заповідного фонду заказниками та пам’ятниками природи загальнодержавного значення. Реалізація Указу дасть можливість зберегти біологічне і ландшафтне різноманіття, унікальні й особливо цінні природні комплекси, та сприятиме поліпшенню екологічного стану навколишнього природного середовища.

У Міністерстві екології та природних ресурсів України беруться розробити проект Указу Президента щодо створення на території Черкащини національного природничого парку «Холодний Яр». Про це йшлося сьогодні на засіданні у Верховній Раді, на якому обговорювали питання створення природно-охоронних території в Україні.

Пам’ятка природи “Холодний Яр” розташована в Чигиринському районі. Площа заповідника становила 553 га, тепер – 1039 га. Орнітологічний заказник “Липівський” розташований поблизу села Благодатне Золотоніського району. Площа з 4500 га збільшилася до 4631,7 га.

new_1

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.