На Черкащині збільшили заповідні території

Природна пам’ятка “Холодний Яр” стала вдвічі більша за площею. Також додали територій під охорону Липівському орнітологічному заказнику.

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення».
З метою збереження від винищення унікальної природи, Указом зокрема оголошено збільшення територій об’єктів природного заповідного фонду у Чигиринському та Золотоніському районах Черкащини – мова про Холодний Яр та орнітологічний заказник “Липівський”.Указом оголошується низка територій та об’єктів природного заповідного фонду заказниками та пам’ятниками природи загальнодержавного значення. Реалізація Указу дасть можливість зберегти біологічне і ландшафтне різноманіття, унікальні й особливо цінні природні комплекси, та сприятиме поліпшенню екологічного стану навколишнього природного середовища.

У Міністерстві екології та природних ресурсів України беруться розробити проект Указу Президента щодо створення на території Черкащини національного природничого парку «Холодний Яр». Про це йшлося сьогодні на засіданні у Верховній Раді, на якому обговорювали питання створення природно-охоронних території в Україні.

Пам’ятка природи “Холодний Яр” розташована в Чигиринському районі. Площа заповідника становила 553 га, тепер – 1039 га. Орнітологічний заказник “Липівський” розташований поблизу села Благодатне Золотоніського району. Площа з 4500 га збільшилася до 4631,7 га.

new_1

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.