Завдяки Антону Яценку і Олександру Цебрію в Умані побудують комплекс фонтанів зі світлолазерним шоу

Опубліковано: 29.07.2016

Незабаром продовжаться роботи над реконструкцією скверу ім. Т.Г. Шевченка в Умані. Це стало можливим завдяки конструктивній роботі народного депутата Антона Яценка та мера Умані Олександра Цебрія.

28 липня на позачерговій сесії Уманської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік. Відповідно до них, місту Умань виділено 21 млн. грн. на реконструкцію скверу імені Тараса Шевченка.

 Антон Яценко та Олександр Цебрій повідомили, що у планах якнайшвидше закінчити ремонтні роботи, які були розпочаті у 2013 році, та побудувати на Осташівському ставку фонтани зі звуковим та світлолазерним шоу.
Антон Яценко неодноразово наголошував на важливості цього проекту. За його словами, реалізація цієї ідеї стане приводом для напливу туристів, а це, як зазначив нардеп, сприятиме створенню нових робочих місць для уманчан і залучить додаткові кошти у бюджет міста.
«Реконструкція скверу ім. Т.Г. Шевченка в Умані та будівництво комплексу фонтанів буде гідним подарунком уманчанам до 400-річчя міста та стануть його справжньою окрасою і гордістю. Даний проект був у моїй передвиборчій програмі 2012–2014 років, і я, як і обіцяв, реалізовую його до кінця спільно з мером Умані Олександром Цебрієм.
 Наша Умань стане дійсно загальнодержавним та навіть міжнародним туристичним центром. У хорошому сенсі цього слова, проект стане «революцією» у житті міста», – переконаний Антон Яценко.
 На спільній прес-конференції, яка відбулась 20 липня в Умані, політики докладно розказали про свою ідею і представили попередній проект майбутнього фонтанного комплексу.
Uman_quay1_4 Uman_quay1_3 Uman_quay1_1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.