Гороскоп на 30 липня

Опубліковано: 30.07.2016

Овен:

У професійній діяльності рекомендується діяти випробуваним способом, не експериментувати і уникати ризику, до якого, ймовірно, вас буде підштовхувати ваша внутрішня сутність. Не виключено, що чекають фінансові втрати, побутові клопоти або сімейна сварка. Розберіться у своїх почуттях, думках і вчинках, тому що ви повинні бути готові до несподіваного повороту долі. Сни слід тлумачити навпаки.

 Телець:

Сьогодні до всіх пропозицій слід ставитися з крайньою обережністю. Щедрість або зайва довірливість можуть стати причиною помилки. Не виключено, що вас спробують обвести навколо пальця. Розташування зірок сприятливо для кохання, сімейних стосунків, нових знайомств, які можуть перерости в серйозні тривалі відносини.

 Близнюки:

Комерційні справи будуть розвиватися вдало і принесуть бажані результати. Хороший день для завершення справ, прийняття важливих рішень, спілкування, сімейних відносин. Не виключені приємні новини, пов’язані з близькими людьми або успіхом у сфері професійної діяльності. Початок дня сприятливо для колективних дій, спільних заходів, звернення до начальства.

 Рак:

Сприятливий період, що дає можливість переосмислити попередній досвід і побудувати вдалі плани на майбутнє. Однак сьогодні не слід починати нові справи краще розібратися зі старими. Любовні розчарування будуть переноситися з трудом. Реалізм і практичність заступають властиву вам ніжність і тонкість почуттів. Певна інфантильність може призвести до втрати почуття впевненості у своїх силах. Вам потрібно впоратися з негативними емоціями. Не відмовляйтеся від допомоги і підтримки близьких і друзів.

 Лев:

Незважаючи на те, що ви зайняті на роботі, ваш обов’язок – забезпечити комфорт дружину і дітей. Для когось все це – застарілі домостроївські принципи, але тільки ви знаєте, як важливо по цеглинці вибудовувати сімейний мікроклімат. Щоб поліпшити атмосферу в будинку, вам доведеться стримувати своє роздратування. Прийшовши додому, не кидайтеся відразу на кухню, а приділіть кілька хвилин відпочинку і релаксації.

 Діва:

Це сприятливий період для реалізації якоїсь давньої мрії. Навколишні підтримають вас порадою чи ділом. До того ж ви не будете обмежені в засобах, вам вдасться без особливих зусиль заробити велику суму. Проявіть всі свої творчі здібності. Сміливо беріться за найскладніші завдання. Можете розпоряджатися фінансами на власний розсуд – зараз немає необхідності економити.

 Терези:

Цей день сприятливий для роботи над собою, над своїм тілом і душею. Безсумнівну користь принесуть дієти. Тільки не вдавайтеся до експрес-методів під девізом: «мінус десять кілограмів за тиждень!» Такі експерименти закінчаться плачевно. Вибирайте збалансовану тривалу дієту: і фігура прийде в порядок, і всі системи організму вдасться підштовхнути. Віруючим достатньо дотримуватися посту.

 Скорпіон:

Сьогодні не виключені напади мігрені, скачки артеріального тиску. Зібратися з силами буде непросто. Уникайте емоційного і фізичного перенапруження. Якщо вам знайомі ці проблеми, тримайте необхідні ліки під рукою.

 Стрілець:

У вас може виникнути ідея листуватися з людьми з інших країн. Ви налаштовані на пошук інформації, але якщо попутно вам зустрінеться привабливий чоловік, швидкоплинний інтерес легко переростає в захоплення. Хоча ви не дуже довіряєте почуттів і віддасте перевагу побачити милого друга в реальності. Не сумнівайтеся в своєму дотепному співрозмовника. Він не розчарує і при особистому побаченні.

 Козеріг:

Це буде напружений день в особистих відносинах. Ймовірні неприємності матеріального характеру. Крім того, з вами можуть зблизитися люди, ні в гріш не ставлять етику взаємовідносин. В особистому житті частіше проявляйте гнучкість і готовність піти на компроміс. Тоді відносини стануть складатися найбільш гармонійно.

 Водолій:

Цей день символізує спокусу. У багатьох з’явиться спокуса використовувати сліпу удачу, граючи на біржі або в казино. Ймовірно порушення законності і правопорядку. В азартних іграх важливо вчасно зупинитися, інакше вам доведеться залізти в борги. Будьте уважні на дорогах, не спокушайте долю.

 Риби6

Сьогодні Риби може охопити сумнів щодо займаної посади і оплати праці. Багато будуть незадоволені своїм начальством. Не хвилюйтеся, якщо навіть ваш керівник зовсім не щедрий на похвали. Але якщо ви цього заслужили, він підвищить заробітну плату без вашого прохання, подбає і про вашу сім’ю.

0889_goroskop_na_sled_ned-12_04__13_

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.