Гороскоп на 31 липня

Опубліковано: 31.07.2016

 Овен

Відмовтеся від будь-якої активної діяльності, не проявляйте ініціативу – можлива невдача у всіх починаннях. Розглядайте ці події як чергові випробування на міцність. Не здавайтеся, твереза оцінка оточуючих вас людей, здоровий глузд, гнучкість у спілкуванні допоможуть вам із честю вийти із ситуації.

Телець

Сприятливий день, відзначений припливом нових сил і свіжих думок, реалізація яких принесе задоволення. Але пам’ятайте про почуття міри, у всіх починаннях дотримуйтеся золотої середини. Може так статися, що саме сьогодні ви зможете зважитися на остаточний вибір партнерів. В результаті вам вдасться здійснити ті мрії, які не покидали вас впродовж останнього часу.

Близнюки

Успіх буде супроводжувати тим, хто самостійно осмислює і тільки потім реалізував план дій. Можливо, з’явиться бажання з ким-небудь поділитися враженнями та обговорити з ним свої проблеми, запланувати відпочинок. Не піддавайтеся впливу чужих думок. Ви стоїте на правильному шляху. Ввечері можливий візит гостей або родичів.

 Рак

День сприятливий для планування, соціальних контактів або емоційних прихильностей. Правда, це не дуже схвалять ваші близькі, у відносинах з якими, можливо, назріває конфліктна ситуація. Турботи всього дня будуть пов’язані з бажанням перекласти їх на чиїсь плечі. Сфера особистого життя характеризується вкрай суперечливими тенденціями. Подружжю і закоханим буде важко прийти до взаєморозуміння. У результаті суперечок ви можете виявитися стороною, що програла.

Лев

Комбінація, вибудувана з великою надією на краще, може обрушитися як картковий будиночок. Близька людина може дати слушну пораду, чи команда однодумців, яка діє разом з вами, знайде можливості для успішного продовження бізнесу. Ті, хто обмірковує новий діловий проект, повинні заручитися схваленням його з боку впливових осіб. Ймовірно, сьогодні від вас буде потрібно прийняття важливих рішень в особистому житті.

 Діва

Будь-яка комерційна активність закінчиться фінансовими втратами. Ризик, легковажне ставлення до справи можуть значно утруднити досягнення поставлених цілей. Широке спілкування з людьми може мати негативні наслідки. Наберіться терпіння, вам слід зайняти вичікувальну позицію.

Терези

Цей день обіцяє бути для вас вдалим і ознаменує зростання вашого творчого потенціалу. Крім того, вам доведеться проявити всі свої організаторські здібності. Доведеться пристосовуватися до обставин, проявляти терпимість і творчий підхід до справи.

Скорпіон

Швидше за все, сьогодні всі починання будуть приречені на провал, а надіям не судилося збутися. Несприятливий день для початку нових справ, планування. Будь-яка справа вимагає маси зусиль і не призведе до очікуваних результатів. Увечері доведеться більше, ніж зазвичай, займатися сімейними і побутовими проблемами.

Стрілець

Сьогодні краще не займатися трудовою діяльністю. Не варто здійснювати вчинків, які тягнуть за собою негативні наслідки. Не можна обіцяти або вимагати виконання зобов’язань. У другій половині дня ймовірно загострення відносин з домашніми або сварка з друзями. Не йдіть на поводу пристрастей, стримуйте емоції.

 Козеріг

Посилюються аура, здатності до досягнення намічених цілей, особиста чарівність. Однак можлива небезпека бути обманутим у комерційних операціях. Відкладіть великі покупки на наступний тиждень. При зверненні в урядові організації або при роботі з документами протипоказані поспішність, зайва довірливість. Досить імовірно, що на порозі новий короткочасне захоплення.

 Водолій

Життєвий потенціал на високому рівні. Хороший день для фізичних вправ, початку нової справи, будівництва, ремонту. У першій половині дня суєта або дріб’язкові обов’язки кілька загальмують прояв позитивних тенденцій. Проте з другої половини дня сміливо приступайте до найбільш ризикованим проектам – зірки готові допомогти вам у спробі досягти найбільш честолюбних задумів і цілей.

 Риби

День може виявитися сприятливим для укладання нових контрактів, для ділових переговорів, звернення до органів влади. Можливо, чекає службове відрядження, яка поповнить ваш бюджет. Будьте пильні і не приймайте ніяких необдуманих рішень.

1459802563_eryeryery

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.