Землі історико-культурного призначення використовувалися незаконно

Опубліковано: 31.07.2016

З метою захисту інтересів держави в частині законності передачі у власність (користування) земель сільськогосподарського призначення, прокуратурою області забезпечено участь у розгляді господарським судом Черкаської області справи про визнання укладеної додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки площею 155 га, до якої входить 36 га земель історико-культурного призначення, розташованих в Смілянського районі в адміністративних межах Ковалиської сільської ради.

Прокуратурою встановлено, що у 2005 році фермерському господарству надано в оренду 155 га земель сільськогосподарського призначення, з метою продовження права користування землею керівник фермерського господарства звернувся з позовом до суду. Однак, при укладенні договору оренди землі не було дотримано умов договору в частині використання земель історико-культурного призначення та існуючих обмежень (обтяження) щодо їх використання, тому прокурор заперечував проти вимог позивача.

Принципову позицію прокуратури підтримано судом, яким надано належну оцінку факту порушення вимог земельного законодавства під час передачі землі,  у задоволенні необґрунтованого позову було відмовлено.

Таким чином, попереджено незаконне використання 36 га земель історико-культурного призначення, а господарству не продовжено строк користування земельною ділянкою.

grunt-01

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.