Антон Яценко: Не дам розкрадати землі у селі Талалаївка

Опубліковано: 03.08.2016

97718517

Народний депутат України Антон Яценко знов зупинив рейдерську атаку на землі у Христинівському районі Черкаської області. Про це він написав на своїй публічній сторінці у соціальній мережі Facebook.

На цей раз у невеликому селі Талалаївка місцевий феодал, він же депутат обласної ради Олег Баштан, використовує ту ж саму кримінальну схему, яку Яценку вже вдалось запобігти у селі Кузьмина Гребля.

Як повідомляє нардеп, на даний момент Держкомзем розірвав договір оренди з фермерським підприємством СТОВ «Обрій», чиїм засновником є Олег Баштан. Згідно договору він до цього не законно орендував землю.

«Тепер цей аферист у будь-який спосіб намагається заволодіти цією землею у 204га – будує схеми по передачі її підставним особам, в тому числі і псевдоатошникам. А людей, які працюють на його підприємстві, шантажує, погрожуючи їм звільненням. Своїми діями Баштан не дає отримати землю селянам, яким вона по праву належить. Ці люди прожили в Талалаївці все життя та виховують тут своїх дітей, а їх фактично роблять кріпаками. Це недопустимо», – обурився Антон Яценко.

Нардеп розказав, що вже був у Талалаївці, і наразі зупинені всі процеси, які зв’язані з незаконним наданням землі Олегу Баштану. Також Талалаївку відвідував його помічник, депутат Черкаської обласної ради Євген Клімов, який зустрівся з великою кількістю мешканців села.

«Як стало відомо, ця рейдерська атака на землі відбувається за спиною сільського голови. Фактично депутат облради Баштан відчуває повну безкарність. Людині, яка використовує мандат для власного збагачення і знущання над людьми, не місце у владі»,- переконаний Яценко.

За його словами, апофеозом цієї ситуації став візит Баштана на сесію Христинівської районної ради, де Олег Васильович звинуватив Антона Яценка у рейдерському захопленні землі, а такий же корумпований і «приручений» Баштаном голова райради Бордун, за його вказівкою не дав слова по питанню землі помічнику-консультанту Яценка Наталії Кравченко.

«Ми вже звикли до того, що нас неодноразово лякали різні «айдари», «атошники» та інші «впливові особи». Тому я вже мав розмову з головою Черкаської обласної адміністрації Ткаченком Юрієм Олеговичем, який пообіцяв, що не допустить в Талалаївці такої ситуації, яка була в Кузьминій Греблі. Щоб ви не робили, пане Баштан та пане Бордун, обіцяю – я не допущу незаконних дій відносно цієї землі і завжди стоятиму на захисті інтересів селян», – написав Антон Яценко у своєму Fcebook.

Наразі народний депутат Яценко готує заяву у правоохоронні органи по порушенню кримінальної справи по ситуації з землями у Талалаївці.

У зв’язку з цим нардеп звернувся до всіх депутатів Христинівської районної ради з проханням розглянути на найближчій сесії нагальне питання звільнення голови райради Анатолія Бордуна із займаної посади, як людину, яка відстоює власні корисливі інтереси та інтереси рейдерів, замість того, щоб забезпечувати добробут Христинівського району.

Нагадаємо, Антон Яценко вже зміг зупинити злочинну схему в Кузьминій Греблі. В селі Ягубець наразі його команда працює над забезпеченням можливості отримання розпаювання землі. Також Яценко не дав образити селян у Великій Сивастьянівці і найближчим часом вони отримають свої законні паї.

«Так само і мешканцям села Талалаївка я обіцяю, що не допущу дерибану їх землі і звертаюсь до них з проханням, нічого і нікого не боятись та спокійно отримувати свої законні паї та не бути кріпаками на власній землі. А пану Баштану і пану Бордуну не допоможуть мандати депутатів районної та обласної рад. Вони  не отримають землю у незаконний спосіб, і обов’язково понесуть за це відповідальність», – додав Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.