Гороскоп на сьогодні від Uman News

Опубліковано: 04.08.2016

Wheel of the zodiac and telescope over a sky background. Digital illustration.

ОВЕН Сьогодні твої грубі слова можуть образити колег. Будь обачна і стримана, щоб не стати провокатором конфлікту. Важливо, щоб ти навчилася визнавати свої помилки, роблячи відповідні висновки. У другій половині дня тобі слід відмовитися від зустрічі з партнерами. Недостатня кількість інформації може ввести тебе в оману.

ТЕЛЕЦЬ Вранці намагайся проявити організованість і не спізнюватися. Сьогодні тобі доведеться прийняти кілька складних рішень. Спирайся тільки на свій професійний досвід, уникай ризиків. Пам’ятай, що краще відмовитися від сумнівного проекту, ніж втратити гроші. Вільний час присвяти релаксації і зняттю стресу

БЛИЗНЮКИ  День принесе багато несподіванок і змін. Не варто сприймати категорично нововведення керівництва. Намагайся з усього отримувати користь. Тобі слід триматися осторонь від колег, щоб не потрапити у скрутне становище. У другій половині дня тобі надійде пропозиція про співпрацю від конкурентів, остерігайся обману.

РАК  Сьогодні на тебе чекає увага з боку колег. Не кожен зможе гідно пережити твій успіх. Намагайся відразу убезпечитися від взаємодії із заздрісниками і недоброзичливцями. Твої досягнення відзначить впливова особа, яка запропонує співпрацю. Дій швидко і рішуче, не замислюючись.

ЛЕВ Твої амбіції і гордість заважають у прийнятті правильних рішень. Попрацюй над особистими якостями і сталими стереотипами. Боротьба з конкурентами не дасть бажаного результату. Намагайся не витрачати свій час і сили марно. Займися тими справами, які приносять швидкий результат, щоб задовольнити своє Его.

ДІВА Сновидіння дадуть тобі підказку і енергетичний заряд. Довірившись внутрішньому голосу, ти зможеш досягти вершини успіху. У другій половині дня тобі слід обговорити свої ідеї з однодумцями. Колективна робота дасть продуктивний результат і стабільний прибуток. Увечері лягай спати раніше, щоб відновити сили.

ТЕРЕЗИ День сприятливий для тих справ, які ти можеш вирішити швидко. Не бійся перешкод і труднощів, сьогодні удача на твоєму боці. Вирішення бюрократичних питань краще перенести. Відмовся від колективної праці, дій самостійно. Приділи більше уваги стосункам із керівництвом, обговоривши свої плани.

СКОРПІОН Сьогодні тобі варто застосувати свою чарівність, щоб викликати довіру партнерів. Сміливо об’єднуйся з конкурентами, якщо такий союз приносить прибуток. Довірившись інтуїції, ти приймеш вірне рішення. Не варто зупинятися на досягнутому, рухайся вперед. Рекомендація впливової особи дозволить тобі реалізувати задумане.

СТРІЛЕЦЬ День підкидатиме тобі різні нерозв’язні ситуації. Змінивши стратегію звичних дій, тобі вдасться здобути перемогу. За твоєю спиною плетуться інтриги колег, будь обережна. Найкраще зараз – спостерігати і не приймати рішень. Увечері на тебе чекає приємна зустріч із людиною з минулого.

КОЗЕРІГ Перша половина дня буде для тебе дуже результативною. Ти отримаєш набагато більше прибутку, ніж розраховувала. Намагайся раціонально розпоряджатися грошима і інвестувати у свій розвиток. У другій половині дня тобі доведеться виконати важливе прохання авторитетної особи. За свої зусилля і старанність ти отримаєш гідну винагороду.

ВОДОЛЕЙ Сьогодні твій поганий настрій може спричинити ряд конфліктів. Намагайся уникнути розмови з керівництвом. Твої колеги можуть блокувати твої дії. Не варто впадати у відчай, всьому свій час. Приділи більше уваги своєму саморозвитку і роботі над негативними рисами свого характеру.

РИБИ Не вітай в хмарах, реалістично оцінюй отриману інформацію. Пам’ятай, що краще мати синицю в руках, аніж журавля в небі. Твій колега попросить про допомогу, краще позичити гроші, не втручаючись у ситуацію. У другій половині дня тебе може підвести робота Інтернету. Не витрачай час даремно, наведи лад на своєму робочому місці.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.