Антон Яценко: Талалаївська земля має належати тим, хто на ній живе, а не друзям депутата Баштана

Опубліковано: 05.08.2016

97718473Народний депутат України Антон Яценко повідомив, що продовжує боротися за те, щоб всі жителі села Талалаївка, що у Христинівському районі, змогли отримати землю.

Сьогодні, 5 серпня, депутат Черкаської обласної ради від Партії «Відродження», помічник Яценка Євген Клімов та керівник його приймальні в Умані Ірина Плетньова були на сходці села в Талалаївці.

Як і очікували, там з`явився депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан, який є власником СТОВ «Обрій».

Нагадаємо, цей фермер за спинами у всього села збирається розпаювати землю у 204га на своїх людей, а потім укласти з ними договори оренди на 49 років, тобто фактично забрати землю у селян.

«Щоб активно відстоювати позицію свого хазяїна, в Талалаївку навідався і прихвостень Баштана голова райради Анатолій Бордун.  У нього навіть хватило совісті нагадувати про те, що він є бойовим офіцером і має офіцерську честь. Шановний Анатолію Володимировичу,  ви свою честь  і гідність продали Баштану за три копійки», – звернувся до до голови районної ради Христинівки Антон Яценко.

Нардеп пообіцяв, що все одно доб`ється того, що земля буде правильно розпайована. Робити це, на переконання Яценка, треба за таким принципом: 5 воїнів АТО з Талалаївки та 8 працівників соціальної сфери мають отримати по 2 гектари. А вся інша земля, на думку Антона Володимировича, може бути розпайована між всіма жителями села, які ще не скористались своїм правом власності.

«Люди мають отримати паї, щоб потім або обробляти цю землю, або здавати в оренду та отримувати за це гроші. Переконаний, що правда на моїй стороні. А такі «істоти», як Бордун, можуть збирати сесії районної ради та підписувати звернення, але цим вони нічого не доб`ються. Земля залишиться у селян, а не у «ділків», які намагаються її заграбастати», – переконаний Яценко.

Також нардеп висловив співчуття тим, хто вимушений працювати на фермі в СТОВ «Обрій», якою керує Олег Баштан, і під його тиском вимушені відстоювати неправду. Яценко попросив людей нікого не боятись, бо вони, як і всі мешканці села, мають отримати землю.

«Талалаївська земля має належати тим, хто в ній проживає, а не друзям і підставним обличчям Баштана!», – переконаний Антон Яценко

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.