Академія внутрішніх справ прийматиме черкаських полісменів

Опубліковано: 05.08.2016

063979308507c844dcd372ef8d49357b954b6ac5
За даними УНН-Центру, до Національної академії внутрішніх справ вступили на навчання 18 черкаських правоохоронців: 12 представників Черкаської патрульної поліції та 6 – Головного управління національної поліції в Черкаській області. Про це в ексклюзивному коментарі повідомила речниця патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

Першого серпня полісмени приїхали до Києва, а другого вже складали іспит з історії України. Третього серпня писали диктант з української мови та літератури, а сьогодні, 5 серпня, виконували письмове завдання з англійської мови. Оцінювали майбутніх студентів за 200-бальною шкалою. Хто набирав менше 100 балів, відповідно не проходив і їхав додому готуватися до вступу наступного року. Полісмени Черкащини не отримали за результатами екзаменів менше, ніж 146 балів.

“Сказати, що важко…зараз я так і не скажу, бо ми вже склали. Хоча, хвилювання були. Але ми готувалися. Навіть в гуртожитку збиралися в одній кімнаті з патрульними, читали історію, один одному ставили запитання відповідно темі, перевіряли знання на дати, роки. Ми реально, практично не спали, бо часу на підготовку було зовсім мало. Найбільше руки тремтіли в перший день, особливо тоді, коли почули від інших груп, що вже є такі, хто не склав іспит з історії”, – зазначила Зоя Вовк, командир Черкаської групи полісменів.

Усього було 18 груп полісменів, які виявили бажання вступити до Академії внутрішніх справ. Черкаська група була 18-ою.

Завтра, 6 серпня, на урочистостях черкаські правоохоронці отримають залікові книжки та повернуться до Черкас.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.