На Черкащині собака прожила 2 роки в ямі шкільного туалету

Опубліковано: 06.08.2016

У селі Сигнаївка Шполянського району Черкаської області члени київської команди порятунку тварин звільнили зі шкільного туалету собаку, яка провела там два роки. Таку інформацію надало місцеве видання ІнфоМіст . Повідомляється також, що коли рятувальник спустився в туалет, пес не піддавався йому, тому довелося ввести снодійне. Коли пес заснув, його в спеціальному мішку витягли на волю.

133442_main
Рятувальники збираються відвезти собаку до Черкас на ветеринарний огляд. ” Собака поводилася дуже жваво, на перший погляд вона здорова. Є тільки проблеми з очима, далі її перевірятимуть ветеринари”, – розповів один з рятувальників. За достовірною інформацією пес був оглянутий спеціалістом та визнаний цілком здоровим.
“Все нормально. Собака здорова. Може, не 100 % зір, але він не сліпий. Нормально реагує на навколишнє середовище.”, – повідомила виданню представник місцевої громади Друг Оксана. Вона також розповіла, що собаку назвали Діггер і для неї спеціально було створено затемнений вольєр . Видання повідомляло, що два роки пес залишався живим завдяки тому, що його годувала пенсіонерка на ім’я Валентина. .

133444_main
Місцева бібліотекарка Лілія, яка працює в бібліотеці близько року, розповіла, що коли прийшла на роботу, то собака вже жила в туалеті. “Ми зверталися до сільської ради, дзвонили в районну ГСЧС ( Держслужба з надзвичайних ситуацій – ред .) , а в нас просто взяли наші контакти і після цього більше не передзвонювали, не приїжджали “, – розповіла вона.
За словами сільського голови Сергія Ошовського, ніяких офіційних звернень до нього не надходило. Він у телефонному режимі пояснив, що про собаку в туалеті почув не так давно, але на власні очі не бачив. За словами місцевих жителів, раніше в цей туалет вже вкидали двох собак, одну з яких врятували свого часу бібліотекарі .

133449_main

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.