Черкаський обласний краєзнавчий музей оновив тематичну виставку «Олімпійське сузір’я України»

Опубліковано: 07.08.2016

1470406283_dsc_6398_801x534

В Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкрилася оновлена виставка «Олімпійське сузір’я України». Експозиція включає всю історію Олімпійських ігор: від їх заснування до сьогодні, акцентуючи увагу на спортсменів Черкащини. Серед експонатів виставки: «золоте» каное Андрій Хіміча, медалі, грамоти, документи, фотографії, одяг спортсменів та багато іншого. Окрім експонатів, у відвідувачів є унікальна можливість на екрані переглянути документальні хроніки. Про це повідомляє «Нова Доба» .

Відкриття приурочене до дня старту ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо.

«Це вже стало гарною традицією відкривати цю виставку саме в день відкриття Олімпійських ігор – як і чотири роки тому. Виставка не стала, інформація постійно змінюється. Цього разу працівники музею оновили і додали третину експонатів», – зазначила заступник директора з науково-просвітницької та виставкової роботи Черкаського обласного краєзнавчого музею Тетяна Кайдакова.

На відкриття експозиції до музею завітали та ознайомилися із оновленою виставкою голова відділення Національного олімпійського комітету України Андрій Більда, начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор, гості та жителі міста.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.