Гороскоп на 8 серпня

Опубліковано: 08.08.2016

115021-30f8b-42174089-m750x740-uab5c1

Овен

Всі ті посмішки і загравання між Вами і ще одним чоловіком переростають в справжню напругу , але хто зробить перший крок ? Це справжня проблема ! І зараз Вам доведеться з нею розбиратися . Сумніватися безглуздо , і чому б Ви стали це робити ? Завжди є ймовірність відмови , але зараз у Вас достатньо підстав вважати , що Ви отримаєте позитивну відповідь .

 

Телець

Ви в процесі прийняття рішення ? Гарна новина полягає в тому , що Ви як ніколи близькі до того , щоб зрозуміти , чого Ви насправді хочете . Погана новина полягає в тому , що Ви все ще не до кінця визначилися . Тому сьогодні Вам потрібно зробити останній рішучий крок . Ви не відразу дізнаєтеся результати , тому не варто проводити решту вечора , викручуючи від відчаю руки . Зробіть вибір і забудьте про це . А потім просто продовжуйте жити своїм життям .

 

Близнюки
Для Вас зараз буде дуже важлива думка інших людей . Вам дійсно потрібно зосередитися на своїй репутації . Зазвичай девіз ” живи і не заважай іншим ” є найбільш доречним , але не зараз . Чи не в той момент , коли так багато знаходиться під загрозою . Вам належить справити враження на якихось впливових людей , від яких буде залежати Ваше майбутнє . Хороша новина в тому , що ці люди вже думають , що Ви вражаючі . Все що Вам потрібно зробити , – це підтвердити їх правоту .

 

Рак

Через величезної кількості нових знайомств Ваш мозок може бути перевантажений . Це початок дуже цікавого для Вас періоду , але за нього доведеться заплатити . Будьте готові до того , що Ви будете трохи розсіяні через всього цього збудження і очікування . Однак , забудькуватість не повинна стати для Вас проблемою . Іноді неуважність може виявитися корисною , допомагаючи Вам зосередитися на більш великих проблемах . Дозвольте дрібниць відійти на другий план .

 

Лев
Злість – це абсолютно допустима емоція , тому просто прийміть це почуття сьогодні . Однак , Вам потрібно бути обережними і вміти її контролювати . Не виходьте з себе і не підвищуйте голос – просто скажіть , чим Ви засмучені і поговоріть про це . В такому випадку , почуття провини зовсім недоречно – Ви маєте повне право реагувати так , як хочете . Ніхто не має права забороняти Вам відчувати те , що Ви відчуваєте . Ви можете помилятися щодо якихось фактів , але це незабаром буде виправлено .

 

Діва

Нависла над Вашим життям легковажність віддаляється від Вас і рухається в бік Ваших друзів . Будьте готові до безлічі сумбурних електронних листів , дивним повідомленнями і безглуздим розмовам . Люди в Вашому житті , швидше за все, не настільки організовані , як це характерно для Вас , але це Вас не буде турбувати . Насправді , Вам принесе задоволення наводити порядок в тому хаосі , який вони влаштують . Залишаючись до всього готовими , Ви врятуєте цей день .

 

Терези

Сьогодні Ви будете стурбовані чиєїсь лукавість . З Вами ця людина поводиться так , і зовсім інакше – в оточенні своїх офісних товаришів . Постарайтеся повірити в його невинність і не думайте , що він лицемірний або нещирий . Не всі мають таку ж самовпевненістю , як Ви , і цій людині , можливо , просто некомфортно у власній шкурі . Він по – своєму з усім розбирається , в своєму власному ритмі . Але з кожним днем він стає все ближче , тому ставитеся поблажливіше .

 

Скорпіон
Приділіть сьогодні якийсь час підготовки , адже дуже скоро Ваша ситуація зміниться . У Вас є приголомшлива здогадка щодо того , що Вас чекає , тому у Вас насправді немає ніяких відмовок , щоб не привести все в порядок . Емоційно Ви готові до виконання цього завдання , але як щодо фізичного здоров’я ? Ваша уява повно відмінних планів і ідей , але до тих пір , поки Ви не почнете покращувати свій фізичний стан , Ваше тіло не зможе втілити жодне з них в життя .

 

Стрілець
Сьогодні Вам потрібно щосили постаратися спробувати щось нове . Не варто кидатися з головою в нову культуру або дивне хобі , Вам просто потрібно відкрити для себе щось незнайоме . Спробуйте почати ранок з іншого соку або кави . Доберіться на роботу новим маршрутом . Послухайте іншу радіохвилю . Відкриваючись незвіданого , Ви або розширите свої горизонти , або доведете собі , що Ваші колишні переваги були кращими .

 

Козеріг
Ваш маршрут з точки А в точку Б сьогодні буде досить приємним . Вам подобається рух і подорожі . Навіть якщо Ви просто влаштуєте прогулянку по району , Ви зустрінете безліч цікавих місць і видів шляхом . Мистецтво і музика принесуть Ви не менше задоволення сьогодні . Замість того щоб дивитися телевізор або шукати щось в Інтернеті , поставте свою улюблену музику і слухайте її в той час , поки Ви готуєте , прибираєте або займаєтеся якоюсь іншою вдумливої діяльністю .

 

Водолій
Сьогодні Ви в повній мірі проявіть свою емоційну сторону , що змусить Вас діяти абсолютно непередбачувано . Не переживайте , Ви будете ще миліші , ніж зазвичай . Крім того , Ви будете дуже милосердними . Ваші руки самі простягнуться , щоб зловити того , хто падає . Ваші вуха самі нагострив , щоб почути , що хтось говорить . І Ваше серце здригнеться , коли дорогого Вам людини скривдять .

 

Риби

У Вас сьогодні буде так багато енергії , що той мізерно маленький список справ здасться Вам практично розчаруванням . Але не турбуйтеся – направте цю енергію на свої емоції , і Ви незабаром зрозумієте , що можете зробити величезний прогрес в розплутуванні якихось складних вузлів , які пов’язували Вас і не давали Вам ясно і чітко висловлюватися в спілкуванні з Вашими найулюбленішими людьми . Зосередьтеся на тому , щоб розповісти дорогим Вам людям наскільки сильно Ви їх любите .

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.