На Черкащині п’яний атовець кинув стільцем по відвідувачці кафе

Опубліковано: 09.08.2016

image_42Пригода сталася в Монастирищі. Зі слів постраждалої, чоловік відпочивав в компанії своїх друзів в одному із кафе міста. Туди прийшла й постраждала зі своєю подругою. Через неуважність чоловік пропалив дівчині одяг сигаретою, вона почала робити зауваження, але горе-відвідувач раптом накинувся на неї з криками і обзиваннями брудною лайкою.

Компанія чоловіка стала на його бік:  «Ще більше шокована, я запитала, яке він має право так казати, тим паче дівчині. Його випивші товаришки і друзі побігли його заспокоювати зі словами «Вона неадекватна, ти все правильно робиш». Раптом чоловік кричить, що він атовець, воював за таку проститутку як я, щоб мене згвалтували і побили. Піднімає тяжкий стілець і кидає в мене. Його вчасно зупинили. Цього йому було мало і він почав нас штовхати. Почали сходитись люди. Офіціанти стояли, посміхаючись. Люди насолоджувались шоу. Подругу почало трясти. І доведені до відчаю ми викликали міліцію. Поки чекали,чоловік підбігав до нас і починав душити», – пригадує дівчина.

Міліція допитала постраждалих та свідків. Триває розслідування.

Причиною такої спонтанної агресії чоловіка може бути той факт, що учасники бойових дій не отримують належної психологічної реабілітації, хоча з боку виглядає, що ними держава займається. Замість того, щоб пиячити в кафе, атовець мав би бути в спеціалізованому центрі, щоб легше адаптуватися до реальності та спокійно повернутися в світ без війни. Натомість маємо те, що маємо, і хто його знає, коли і в кого нерви здадуть наступного разу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.